Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,ja miałem podobny przypadek bagażnik otwieral mi się tylko za pomocą kluczyka,wyciągnołem przyciski które służą do otwierania bagażnika te pod listwą przeczyściłem podgiołem lekkko blaszki które spełniają rolę sprężynek i wszystko dzial ajuż drugi rok,jak dobrze pamiętam zajeło mi to około 1godz.

Opublikowano
  • Autor

Witam ,ja miałem podobny przypadek bagażnik otwieral mi się tylko za pomocą kluczyka,wyciągnołem przyciski które służą do otwierania bagażnika te pod listwą przeczyściłem podgiołem lekkko blaszki które spełniają rolę sprężynek i wszystko dzial ajuż drugi rok,jak dobrze pamiętam zajeło mi to około 1godz.

no to muszę i tego spróbować,a jak się wyciąga te przyciski?

Opublikowano

Witam ,ja miałem podobny przypadek bagażnik otwieral mi się tylko za pomocą kluczyka,wyciągnołem przyciski które służą do otwierania bagażnika te pod listwą przeczyściłem podgiołem lekkko blaszki które spełniają rolę sprężynek i wszystko dzial ajuż drugi rok,jak dobrze pamiętam zajeło mi to około 1godz.

czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze :good:

Opublikowano

musisz odkręcić rejestrację(przynajmniej u mnie tak było) żeby można było wyciągnąć te przyciski,następnie podważ sobie płaskim cienkim śrubokrętem tą uszczelkę gumową i ją delikatnie wyciągnij,nasępnie podważ sobie zjednej strony zabezpieczenia są one po bokach tego zamka i wyciągnij zamek tylko uważaj bo on jest na krótkim kabelku żeby ci on nie uciekł do środka ja rozłączysz od przyciski, szkoda że nie porobiłem fotek by było ci łatwiej.

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że to jednak może być pompka,bo w ogóle nie słychać żeby chodziła jak naciskam przyciski na obu pilotach ;( ;(

Opublikowano

Zgadza się jak próbujesz otworzyć nie słychać otwierania bagarznika ponieważ jeden z styczników został w położeniu które nie pozwala otwożyć bagaznika,jak tylko wyciągnołem jeden przycisk wszystko od razu zadziałało akórat za pierwszym razem trafiłem który z tych styczników jest zablokowany.

Opublikowano
  • Autor

Jak rozpoznać że konkretny stycznik jest zablokowany? Nie znam się w ogóle na tego typu sprawach[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 12:56_________________________________________________Chopy! bagażnik naprawiony :> :> Po przejrzeniu kilkuset tematów na tym i innych forach,nie pamiętam gdzie ale znalazłem odpowiedz. A więc bębenek zamka(czyt.tam gdzie się wkłada kluczyk) musi być ustawiony w pozycji pionowej nie poziomej wtedy centralny z pilota i ten przycisk nad rej. pięknie otwierają klapę bagażnika.A ja już się rozglądałem za nową pompką i chciałem rozbierać pół auta.Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.Dzięki wszystkim za zainteresowanie :good:

Opublikowano

greg

ale Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze to moje słowa

za cytowanie należy się tzw. pińć złotych :decayed:

a poza tym gratulacje, dobrze że rebus rozwiązany i problem usunięty :good:

Opublikowano

jeśli ktoś miałby podobny problem to napisze o moim przypadku. Przy minusowych temperaturach tez nie otwierał mi się tylko bagażnik. Okazało się, że ten przewód gumowy ktory idzie w rynience z prawej strony był delikatnie naderwany, zbierała się tam woda lub para, podczas mrozu zamarzała i nie przepuszczała powietrza aby otworzyć zamek. Wymieniłem ten 10cm przewód i już nie ma problemu.

Opublikowano
  • Autor

greg

ale Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze to moje słowa

za cytowanie należy się tzw. pińć złotych :decayed:

a poza tym gratulacje, dobrze że rebus rozwiązany i problem usunięty :good:

:tongue4: :>

Opublikowano

greg

ale Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze to moje słowa

za cytowanie należy się tzw. pińć złotych :decayed:

a poza tym gratulacje, dobrze że rebus rozwiązany i problem usunięty :good:

:tongue4: :>

się facet nie śmiej tylko płać

:polew:

Opublikowano
  • Autor

greg

ale Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze to moje słowa

za cytowanie należy się tzw. pińć złotych :decayed:

a poza tym gratulacje, dobrze że rebus rozwiązany i problem usunięty :good:

:tongue4: :>

się facet nie śmiej tylko płać

:polew:

:bla:

Opublikowano

proponuje zamknąć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.