Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Ciągle świecąca się kontrolka esp i migająca kontrolka świec żarowych


konrado8525

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem a mianowicie wrocilem wczoraj z pracy wprowadzilem auto do garazu i bylo wszystko ok. Dzisiaj chcialem wyprowadzic auto i odpalilo normalnie od peirwszego strzala ale po ruszeniu zapalila sie kontrolka esp i swieci sie non stop i do tego po chwili zaczyna migac kontrolka swiec zarowych;/ Ktos wie co to moze byc? Cos powaznego bo ubolewam jak cos dolega mojej perelce;D Jutro moze podjade podlaczyc pod Vag to cos sie wyjasni... Ale moze ktos mial taka przypadlosc ze swoim autem i podzieli sie doswiadczeniem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam czujnik stopu pod pedalem hamulca koszt 45z+ 10min roboty mozna nawet samemu i po problemie przynajmniej u mnie tak bylo zobacz czy Ci przypadkiem stop ciagle nie swieci jesli tak to to bedzie ten czujnik ale i tak bez podpiecia kompa sie nie obejdzie zeby miec 100% pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo chlopaki.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 18:16_________________________________________________a mam jeszcze pytanie czy jak ten czujnik stopu bylby zepsuty to swiatla stopu by sie w ogole nie palily czy jest mozliwe ze bedzie palilo sie tylko jedno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie zepsuc na rozne sposoby, swiatla moga sie nie palic albo palic bez przerwy etc. Poczytaj no forum co i jak, wszystko opisane, wymiana banalna a czujnik tani. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dzisiaj podlaczylem auto po Vag i pokazalo taki blad:

Component and/or Version: ABS/ESP front D1320

1 Fault Found:

00526 - Brake Light Switch-F

36-00 - Open Circuit

1 Fault Found:

16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal

P0571 - 35-00 - -

czujnik stopu wymieniony na ori i co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie chce sie skasowac.. podczas podlaczenia i skanowania wyskakuje ten blad i siweci sie kontrolka esp abs i hamulca recznego i wyswietla znaczek hamulca i napis BREMSE po chwili gasnie i swieci sie tylko esp no i miga kontrolka od swiec non stop. Mozna jakos poradzic sobie samemu czy jechac do mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...