Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Laptop sie wyłącza


Rekomendowane odpowiedzi

oki dziekoweczka

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________jest nastepny problem nie taki jak mowilem a mianowicie windows caly czas sie laduje i laduje i laduje i sie wylacza w trybie awaryjnym jest ciemny ekran i sie wylacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

odpalilem go przez instalacje sysytemu i chcialem chkdsk zobaczyc czy dysk jest ok a tu mi wyskoczylo bład : stop 0x0000007B

a nie walił nikt z pięści albo nie przegrzał się .... i dysk trafiło :mysli:

j.w. bym to samemu zostawił :cool1: robota dla serwisu :hi:

no chyba że czujesz się na siłach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz stracić danych najlepiej wyjąc dysk podłączyć poprzegrywać co ważne sprawdzić czy dysk ok wsadzić zainstalować system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowil wlasnie mi ze sie grzal

Może poprostu wentylatory padły bądź na maxa brudne , wtedy robi sie restert .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalilem go przez instalacje sysytemu i chcialem chkdsk zobaczyc czy dysk jest ok a tu mi wyskoczylo bład : stop 0x0000007B

Typowy objaw zdychającego dysku, miałem podobny problem i straciłem 250 GB danych :wallbash: Ratuj dane póki możesz bo z czasem będzie za późno :disgust:

INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE (0x0000007B). Oznacza uszkodzenie dysku, kontrolera dysku lub pojawienie się wirusa na sektorze rozruchowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakieg maz windowsa xp??

tu cos jest o twoim bledzie http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic140635.html

jesli chcesz wlaczyc napraw systemu z instalatora xp to musisz miec ta sama wersje xp na plycie i w kompie(np. chodzi o to ze nie mozesz miec w kompie zainstalowanego np: xp z sp2 a plyte z sp3)

jeszcze mozesz zrobic plyte botowalna z xp uruchmic windowsa z plyt i zgrac wazne pliki na pena a potem najwyzej szczelisz formata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie nic nie da, najlepiej jak byś od kogoś pożyczył dysk do lapka i sprawdził, ale twój dysk wpiąć do kogoś :good: Cóż mi to ewidętnie wygląda na padający już dysk :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...