Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Czy głośniki 20 cm wejdą w tylna półkę ?


leoncjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiadomo zbliża się gwiazdka .... chcę wykorzystać okazję i zrobić sobie prezent: zamontować głośniki w tylną półkę. I teraz pytanie: czy w półkę sedana wejdą głośniki okrągłe głośniki o średnicy 20 cm. Mam okrojony budżet i upatrzyłem sobie coś takiego:

http://allegro.pl/alpine-sxe-2035s-sklep-auto-hi-fi-w-wa-i1349028754.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w półce 2x22cm :wink4:, tylko licz się z tym że w ori dziury to nie wejdzie, chyba ze zastosujesz jakieś dystanse, ale wtedy głośniki bede wystawać ponad półkę, ja wyciąłem szlifierką większe dziury, i głośniki zmieściły mi się pod półkę także z zewnątrz nie ma śladu, ale jak chcesz kupować głosniki to wolałbym zainwestować w jakieś porządne 16cm na przód, a tył sobie odpuścił, moje 22cm, leżały sobie to je wrzuciłem, ale jakbym miał kupować to napewno nie w tylną półkę, dobry przód, a jak dozbierasz kasy jakiś wzmak i skrzynka w bagażnik i gra cacy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy dobrze Ci podpowiada. Wrzuć lepiej porządne 16 na przód.

Poza tym 20 w zabudowie typu free air nigdy nie zagrają dobrze. I tym bardziej tandetne 20. Już nawet pomijam fakt umiejscowienia głośników z tyłu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy dobrze Ci podpowiada. Wrzuć lepiej porządne 16 na przód.

Poza tym 20 w zabudowie typu free air nigdy nie zagrają dobrze. I tym bardziej tandetne 20. Już nawet pomijam fakt umiejscowienia głośników z tyłu auta.

moje 22cm, dają rade z tyłu, ale są tam do czasu dopóki nie zrobie zabudowy wzmaka z subem :wink4:, tak jak pisałem wolałbym dać coś porządnego w przód :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie...przemyślałem temat i póki co nie wkładam głosników w tylną półkę.

:good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...