Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ]uszczelki turbosprezarki i przewodow olejowych ASO


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

tak wiec ostatnio zebralo mnie na mycie silnika mialem sporo oleju na przewodach ICa, kolek. ssacym przektycznie cala strona silnika od turbiny

po myciu odpalony silnik i czekamy okazuje sie ze weze prowadzace olej do turbiny puszczaja olej dosc sporo

da rade kupic owe uszczelki i podkladki turbiny

napewno pozostaje ASO ale pewnie to jakies niewielkie pieniazdze a interesuja mnie wszystkie jakie sa zeby zrobic na cacy:)

w etce widac co nie co ale wiekszosc uszczelek nie wystepuje moze siakas stara etka nie wiem

prosze o wskazowki i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ori to kup sobie w aso skody tam jest najtaniej :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:54_________________________________________________myślałem że znajdę paragon ale niestety chyba wyrzuciłem to nie powiem CI ile one kosztowały w aso skoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka do aukcji z tymi uszczelkami http://moto.allegro.pl/vw-audi-seat-1-9-tdi-uszczelki-turbiny-uszczelka-i1351518426.html

może znajdziesz coś co cię interesuje

pieknie chyba o to chodzilo mozliwe zeby kazda z nich kosztowala 48zl dziwnie w opisie cena za sztuka hehe

jak chcesz ori to kup sobie w aso skody tam jest najtaniej :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:54_________________________________________________myślałem że znajdę paragon ale niestety chyba wyrzuciłem to nie powiem CI ile one kosztowały w aso skoda

krzyniek looknij na link do allegro tez miales tylko 4 te uszczelki czy jest ich wiecej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek looknij na link do allegro tez miales tylko 4 te uszczelki czy jest ich wiecej??

ja miałem każdą oddzielnie zapakowaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jedynie uszczelka pod spływ oleju z turbo to tylko Aso reszta do dostania w motoryzacyjnych NA bieżąco sie takie sprzedają :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jedynie uszczelka pod spływ oleju z turbo to tylko Aso reszta do dostania w motoryzacyjnych NA bieżąco sie takie sprzedają :cool1:

powiedzcie mi tylko czy to juz jest komplet ( chodzi o te 4 sztuki uszczelek ) czy sa tam jeszcze jakies ktore mozna przy okazji wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wyciągałem do czyszczenia gwizdawkę kupiłem w ASO uszczelkę papierową do "odpływu" oleju i uszczelkę metalową turbo/wydech , za obie zapłaciłem ~ 20 złotych w ASO :wink4: ... może przydać się jeszcze miedziana podkładka pod górny przewód olejowy (dopływ oleju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy jasnosc 2 na wydechowy i dwie odplyw/doplyw oleju

dzieki wielkie

turbo/wydech jest jedna (metalowa) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem każdą oddzielnie zapakowaną ;)

hehe jak to z ASO:) ale tez byly 4 opakowania czy wiecej tych uszczelek albo mniej hehe

ja kupiłem uszczelki

spływ oleju

turbo<>wydech

(kol ssący, uszczelka rury egr)

czyli mamy jasnosc 2 na wydechowy i dwie odplyw/doplyw oleju

dzieki wielkie

turbo/wydech jest jedna (metalowa) :cool1:

tak, jedna tylko :wink4: turbo<>kolektor idzie bez uszczelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a nie 2 uszczelka pod kolektor wydechowy i układu wydechowego

jak z linku w drugiej odpowiedzi

heh majatek nie bedzie kosztowac a przy okazji mozna obie wymienic

w linku są dwie metalowe bo różnią się w zależności od gwizdawki/wydechu ... ( w [AVF'ie] jest ta większa ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...