Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alufelgi zimą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najważniejsze serce i co po maska a na prezencje przyjdzie czas na wiosne kiedy sucho i ciepło bo teraz nawet nie warto czesto myc Niuni bo trzy godziny po miescie i wyglada tak samo.a co komu z jego slicznych osolonych brudnych felg aluminiowych? :confused4:

Zgadza się. Poza tym ładniej wygląda brudna stalówka niz brudny alus :tongue4:

Opublikowano

Właśnie dlatego teraz trzeba częściej myć auto żeby zmyć tą sól.

Opublikowano

Dokładnie myc myc i jeszcze raz myc wim ze nie ma motywacji jak zaraz brudne ale jak ta sól jest długo na aucie to nie za dobrze wrózy dla lakierku

Opublikowano

Dokładnie myc myc i jeszcze raz myc wim ze nie ma motywacji jak zaraz brudne ale jak ta sól jest długo na aucie to nie za dobrze wrózy dla lakierku

Czasami wystarczy dobrze spłukać :tongue4:

Opublikowano

no fakt ale czsem przemyc niezaszkodzi :cool1:

Opublikowano

Ja już nie mam siły do mycia.... woda pod ciśnieniem i styka :decayed:

Opublikowano

najgorsza sól z błota pośniegowego. Ja też czasami juz nie mam siły. Okna, lampy, klamki i jade dalej

Opublikowano

No i tablice .... :decayed:

Ale na szczęście z każdym dniem bliżej lata :> :kox: :kox:

A tak swoją drogą co do soli to czytałem gdzieś ostatnio, że w tej soli to nawet jakiś pierwiastek promieniotwórczy znaleźli... :confused4:

Opublikowano

No i tablice .... :decayed:

Ale na szczęście z każdym dniem bliżej lata :> :kox: :kox:

A tak swoją drogą co do soli to czytałem gdzieś ostatnio, że w tej soli to nawet jakiś pierwiastek promieniotwórczy znaleźli... :confused4:

Dlatego niektóre samochody po zimie tak się świecą :polew:

Opublikowano

zimą stalówki, latem aluski - dwa komplety kół

Opublikowano

Ja jak to przeczytałem to autko stoi już porządnie umyte w garażu...

Opublikowano

Ja jak to przeczytałem to autko stoi już porządnie umyte w garażu...

Boisz się że zaświeci ? :polew:

Opublikowano

Skłoniło mnie to do dokładniejszego mycia autka zimą.... :decayed:

Ale chyba za bardzo od tematu odbiegamy co? :co:

Czyli z tego morał taki że alu czy stal i tak te "świecące" specyfiki zrobią swoje. tyle że stali mniej szkoda.

Opublikowano

Skłoniło mnie to do dokładniejszego mycia autka zimą.... :decayed:

Ale chyba za bardzo od tematu odbiegamy co? :co:

Czyli z tego morał taki że alu czy stal i tak te "świecące" specyfiki zrobią swoje. tyle że stali mniej szkoda.

Poza tym jak zniszczą się stalowe to potem bez problemu mozna sobie samemu pomalować i odnowić :wink4:

Opublikowano

papier ścierny puszka sprayu i felusie jak nowe :kox:

Szkoda że z aul się tak nie da.... :kwasny:

Opublikowano

papier ścierny puszka sprayu i felusie jak nowe :kox:

Szkoda że z aul się tak nie da.... :kwasny:

Dlatego w zimie preferuję stalówki :tongue4:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Koledzy nie wiedzialem gdzie zapodac temat a chcialem spytac o felgi aluminiowe w zimie ale w rozmiarze 17"

Czy ktos jezdzi(jezdzil) poleca lub tez nie?

dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.