Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0TDI quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba jakoś specjalnie z tym uważać, żeby nie dostało się poza lakier? np. na uszczelki, czy opony?

PrickBort i IronX daję mgiełkę tylko na dolne partie - drzwi maska, zderzaki. Na szyby i dach nie daję.

Tam gdzie się zbiera najwięcej syfu z drogi i z pod kół tj. progi, doły drzwi, dół tylnego zderzaka daję troszkę więcej.

Surfex HD ściąga, rozpuszcza najbardziej uporczywy brud i daję na całe auto, jest bezpieczny dla uszczelek itd.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czemu sprzedajesz? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Inwestycje!

Więc jeśli znajdzie się kupiec sprzedam.Jeśli nie, będę sobie radził inaczej bo naprawdę to super samochód.

Marzę o 911 i wiem że kiedyś to zrealizuję.Ale na razie cele wyższe górą.

Opublikowano

Marzę o 911

Który rocznik :)

Opublikowano
  • Autor

997,964 Turbo albo 993 Turbo...

A może kiedyś nowe..

Opublikowano

997,964 Turbo albo 993 Turbo...

A może kiedyś nowe..

:good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczorajszy rekord ecodrivingu ze 140 km trasy. :tongue4: Żadnej ściemy.Myślę że da się mniej bo ruch nie był mały. :notworthy:

zdjcie3ex.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

u mnie nie ma opcji żeby dojść do takiego spalania - litr więcej to wszystko co udało mi się osiągnąć

aczkolwiek na zimówkach nigdy nie próbowałem

Opublikowano
  • Autor

No to wynik na zimowkach.Myślę że jest opcja. :)

Opublikowano

a jak to spalanie liczyles? od uruchomienia silnika i wyjechania na trase, czy zresetowales kompa na trasie?

Opublikowano

a jak to spalanie liczyles? od uruchomienia silnika i wyjechania na trase, czy zresetowales kompa na trasie?

zresetowal na trasie na zjezdzie z gorki i zrobil fote tuz po :tongue4:

sorry pawel :decayed:

Opublikowano

W 6,5 uwierze ale 4,9 to ja nawet nie dalem rady

Opublikowano

moje 2.0T dało radę 5.8 to tdi da radę >5 :wink4:

tylko to nie jest jazda :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a jak to spalanie liczyles? od uruchomienia silnika i wyjechania na trase, czy zresetowales kompa na trasie?

Od uruchomienia silnika i wyjechania w trasę.Nie resetowałem nic na trasie więc okres dogrzewania motoru też proszę doliczyć. :)

a jak to spalanie liczyles? od uruchomienia silnika i wyjechania na trase, czy zresetowales kompa na trasie?

zresetowal na trasie na zjezdzie z gorki i zrobil fote tuz po :tongue4:

sorry pawel :decayed:

:polew:

W 6,5 uwierze ale 4,9 to ja nawet nie dalem rady

No coż bajkopisarzy sam nie trawię :) Moja dziewczyna może potwierdzić :decayed:

Opublikowano

no jak taki wynik na serio to jesteś mister kropelka :good:, mój rekord ale 2,0 TDI i po wirusie to 4,1 ale wcale tak wolno się nie jechało,

3,0 w A5 TDIq manual w trasie Pyrzowice - Poznań z autostradą do 160 km/h miałem 6,5 L w co właściciel nie chciał uwierzyć a uważam za dobry wynik

Opublikowano

była u mnie wczoraj i powiedziała że o niczym nie wiem

Ps. nie pytaj jej o nic bo masz niewiedzieć :decayed:

Opublikowano

pewnie drożdżówkę dostała za milczenie :polew:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja na 20 ponizej 6 zrobilem.Dane z kompa zeby nie bylo :-)

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2012 at 09:36 ----------

Z nowości jutro wymieniam przepustnice :) W końcu coś padło :)

A z ciekawostek sklep/service nie poda Ci już numeru części telefonicznie.

Kolejna nowość w Polsce :)

Opublikowano
Ja na 20 ponizej 6 zrobilem.Dane z kompa zeby nie bylo :-)

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2012 at 09:36 ----------

Z nowości jutro wymieniam przepustnice :) W końcu coś padło :)

A z ciekawostek sklep/service nie poda Ci już numeru części telefonicznie.

Kolejna nowość w Polsce :)

też mnie tym uraczyli, otrzymałem info, że mają na stanie i zapraszają do sklepu/serwisu:facepalm:

Z ciekawych info to aso autospecial ma zakaz sprawdzania i udostępniania klientom historii po vin:doh:

Wszystko oczywiście ominąłem ale jak brakuje znajomości to jest pod górkę.

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje że problemem okaże się przepustnica.Taki błąd po podpięciu Vaga ale... pewności to nigdy nie ma.

Serwis liczy sobie za część 1750zł,kupiłem nowy oryginał Siemensa za 800zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.