Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Nie grzeje


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Założyłem LPG miesiąć temu i wypluło mi cały płyn chłodzący ze zbiorniczka-luz pojechałęm do mechaniora spuścił resztę płynu i zalał nowy. Odpowietrzony za pomocą metody-odkręcania korka pare razy. Wyjechałem z zakładu ale w aucie nie grzało-wróciłem mówię że nie grzeje- kazał przełączyć na benzynę i zaraz będzie grzało-tak zrobiłem i grzało prze miesiąc-dzisiaj znowu nie grzeje- pewnie jak przełącze na benzynę zagrzeje silnik , znowu zacznie grzać- chodzi mi o przyczynę braku ciepłego powietrza?? gdzie zatyka układ? jak przepchać?? żadnego błedu przy odpapaniu nie mam :no:.

help[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________nie ma mocarza który wiedziałby co czynić? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mam jutro podjechać-tylko jaka jest przyczyna żę auto nie grzeje?? wszystkie węże ciepłe temperatura silnika 90C na desce :confused4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________może być winny dziurawy zbiorniczek na płyn chłodzący??

jak dokręcam korek płyn skądś leci ale nie z korka :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle podlaczyli przewody z plynem chlodzacym

jedz do nich na reklamacje i niech sie martwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja gaz zakładałem miesiąc temu i dopiero teraz takie czary się dzieją- no nic dzisiaj jadę i tak więc jak spiepszyli niech poprawią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu przejechałem może z 5km za miasto i zaczęło grzać i bądz tu mądry-gazownik mówi że wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma-może być wina płynu chłodzącego że nie grzeje-złą temperaturę ma na te mrozy-to jakiś uniwersalny jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że ma być g12 dowiedziałem się po fakcie-płym mi ściekł i musiałem coś szybko zalać-i wcisneli mi taki szit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczaiłem dzisiaj że grzeje jak mu dam wyższe obroty- na luzie leci zimne powiertrze a jak jadę po wyżej 2.5tyś obrotów leci ciepłe powietrze :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden choy co wlejesz moze i na wodzie jezdzic i bedzie grzalo. Spuszczacie sie nad jakimis literkami plynu jakby to mialo jakies znaczenie. Cos popierdolil i gdzies jest zapowietrzone skoro po przegazowce zaczyna grzac to nie szukajcie przyczyny w elektronice czy plynie!

Moja rada tak jak twojego mechaniora : jezdzij na benzynie bedzie grzalo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzę w szaliku :polew: :polew:

gadałem z szefem zakladu i mają poprawiać dzisiaj.

diagnoza- skończyła się pompa wody :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 10:58_________________________________________________nowa diagnowa-walnięta uszczelka pod głowicą :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i tu moje pytanie ile powinna kostować wymiana tej uszczelki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt uszczelki to w granicach 200zł plus planowanie jakieś 150zł.

Miałem takie same objawy nawet u mnie jest już zrobiony remont kapitalny silnika ze wszystkimi szlifami a Audi jak chce to grzeje. Na wolnych obrotach bardzo słabo podczas jazdy dobrze ale nie zawsze i czasami nawet nie przełącza na gaz juz nie mam cierpliwości za wszystkie naprawy kupiłbym z salonu,. Powodzenia i dużo cierpliwości życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już NOSB układ odpowietrzył (ośmieszył jednego z lepszych mechaników w Ostro- albo koleś tak to olał albo jest mega naciągaczem) i obyło sie bez wymiany uszczelki.

Kolego next time zerknij na datę ostatniego wpisu :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku slyszalem ze audi sie samo odpowietrza... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku slyszalem ze audi sie samo odpowietrza... :gwizdanie:

Miszczu :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytol ja to ch%^a sie znam wiem tylko to co przerobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...