Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Uszkodzony slizg gorny wałko rozrzadu w 1.8T


mareks84

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam niezly problem,mechanik ktory podjal sie wymiany w silniku kilka rzeczy m.in mial wymienic mi rozrzad, wszystko juz prawie bylo ok dzwoni do mnie i mowi ze przy skladaniu uszkodzila mu sie jedna zcesc- pekla a mianowicie powiedzial ze jest to tzw ślizg górny wałków rozrzadu i powiedzial ze one pekaja ale chyba samo by nie peklo? Gdzie to moge dostac? ile to moze kosztowac? Mam problem bo podobno ciezko dostac pojedyncza czesc i raczej kupuje sie z calym napinaczem lancuszka rozrzadu a koszt to podobno 130 Euro masakra, prosze o pilną pomoc[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 12:10 _________________________________________________Ślizg górny łańcuszka łańcuszka rozrzadu- kto ma dojscie do czesci? a moze uzywane? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystki dowiedz sie co to za część i w jaki sposób może ulec uszkodzeniu :wink4: na forum może ci ktoś podpowie bo ja pierwszy raz o czyms takim słysze :kox: jeśli nie to idz do innego warsztatu i zacznij gadke o tej części i że w jaki sposób to może ulec uszkodzeniu i czy przez błąd mechanika podczas robienia rorządu - nie wspominaj że przy wymianie rozrządu przez innego mechanika uległo to uszkodzeniu :wink4:

osobiśćie wydaje mi sie że to z jego winy było bo sam to ujął "przy składaniu" więc cześć ta nie była zepsuta zanim sie za to wziął a poza tym za coś sie w końcu im płaci czyli za robocizne wiec wniosek nasuwa sie sam - zapłaciłeś mu za robote więc on za nia odpowiada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi mu o napinacz zj***l jak zakladał powinien obrócić wałem dwa razy i sprawdzić znim odpali dowiedz sie konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...