Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AZB] Jak zamontować zderzak RS4 do S4


igore36

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos opisac dokladnie jak wsadzic zderzak przedni z rs4 do s4? chcialbym wiedziec wszystko o takiej wymianie, co bedzie pasowac, a co nie, co trzeba przeobic itp. Czy musze kupic kompletny z belka, spryskami?

[mod]A gdzie prefix!!!! - poprawione[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten temat, ale nie ma tam nic o tym czy moje halogeny podpasuja, co z belka, i czy spryski musze kupic razem ze zderzakiem z rs4?

twoje halogeny nie podpasują P&P, te od RS sa inne według etki, ślizgi ida takie same jak do zderzaka poliftowego, spryski podpasuja a dokładniej same dysze, bedziesz musiał dokupić po dwa plastiki mocujace w kształcie rombu, zaslepki spryskiwaczy są takie same jak w zderzaku poliftowym A4, z belka nie wiem jak jest, ale pewnie da rade ja przełozyć z mała przeróbką, odboje są inne

Najlepiej by było jak byś kupił kompletny zderzak, ja miałem brac juz było wszystko zaklepane ale w końcu dałem spokój bo za drogo to wychodziło na gotowo[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________http://img535.imageshack.us/img535/7503/screenta.jpg

tu masz screen etki ze zderzakiem RS4, te mocowania co pisałem wyzej to nr 21 i 22 i zaślepka sprysku 20, to są elementy które musisz dokupić zeby przełozyc swoje spryski z S4 :wink4:

Na sreenie jest rysunek polifta ale kratki i wszystko jest do RSa, takie niedopatrzenie rysownika :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:33_________________________________________________Tu masz halogen od RS4

http://img34.imageshack.us/img34/3597/halogenrs4.jpg

Od S4 różni sie końcową literką w numerze jest C :wink4:

Jesli jesteś naprawde przekonany do przekładki tego zderzaka zagadaj do krzysiek23 moze ma jeszcze zderzak od RS(miał go kompletnego) ewentualnie mozę pójdzie na zamiane halogenami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zdecydujesz na wymiane , to sie odezwij do mnie, bym kupil zderzak z S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...