Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Podczas skanowania Vag Miga kontrolka hamulca


konrado8525

Rekomendowane odpowiedzi

witam. uporalem się z siwatlami stopu zaniepokoil mnie kolejny problem a mianowicie, gdy podlacze pod vag i skanuje abs to zaczyna migac kontrolka hamulca swieci sie abs i esp i napis BREMSE troche popiszczy i przestanie podczas jazdy nic sie nie wlacza tylko podczas skanowania vag. Mial ktos podobny problem? Bledow Vag nie wykazuje tutaj sa logi:

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 8E0 614 517

Component and/or Version: ABS/ESP front D1320

Software Coding: 04255

Work Shop Code: WSC 06435

No fault code found.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wejdz w ABS bez scanowania

jest info ze sterownika ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wchodzisz w autscan tylko od razu w ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ok

pokazuje nr sterownika ????

zrób test elementów wykonawczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w ABS

jak wyswietli nr sterownika i inne informacje na dole masz okienko Test Elementów Wykonawczych

w polskiej wersji jezykowej masz VAG-a????[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 13:51_________________________________________________http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wchodzilem na ta stronke tylko moj kabel nie obsluguje chyba tej wersji.. chyba tylko dziala do wersji 409-1. ale poczytam o tych testach elementow wykonawczych i postaram sie zrobic i wtedy tu sie odezwe. dzieki[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________probowalem zrobic ten test elementow wykonawczych i wyskoczyl napis "output test sequence complete" ale nic poza tym sie nie wyswietlilo tylko calyczas mogala kontrolka abs i swiecila sie kontrolka esp ja wcisnalem gotowe i wyszedlem z funcjii tryz razy piknelo i zaswiecilo sie BREMSE no i tyle;) a moze podczas skanowania abs/Brake rzeczywiscie tak ma byc ze kontrolki sie swieca i zasweici sie Bremse i zniknie?? jak u was jest podczas skanowania ABS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo

może sterownik ci padł ???? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak robie auto scan to też mam piknięcie, kontrolka ręcznego i ikona na dużym wyświetlaczu, ale żadnego napisu nie mam (samochód na rynek PL). Jak łącze się bezpośrednio z ABS to chyba też tak samo mam, ale dokładnie nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...