Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycięcie w dokładce zderzaka? Da radę?


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Chciałbym wiedzieć czy w dokładce zderzaka da radę jakimś przyrządem wyciąć otwór na drugi(prawy) tłumik?? Tak żeby nie było w sumie różnicy... Kupiłem zderzak ale zamiast od 1.8T dostałem od diesla no i troszkę utopiłem kasy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby nie było w sumie różnicy... Kupiłem zderzak ale zamiast od 1.8T dostałem od diesla no i troszkę utopiłem kasy :disgust:

tak się nie da,bo nie będziesz miec wyprofilowanego idealnie,jak po drugiej stronie-trzebaby szpachli i szlifowac,tylko po co? sprzedaj ten zderzak i kup od 1,8t,czy wszystkiego,co ma dwa wydechy-bo jak zle dotniesz-zderzak pójdzie na śmietnik i wtedy na pewno utopisz pieniądze :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno byś to zrobił przy odrobinie wprawy i modelarskiego zacięcia tak jak kolega pisał możesz też użyć żywicy i włókna takiego jak do łodzi tylko potem malowanie duży koszt nieopłacalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba ten sprzedać, a kupić właściwy.

Szkoda psuć dobry element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam właśnie w ten sposób wycięte i niema różnicy. robił mi to kumpel który zajmuje sie blacharką ,troszke sie nad tym osiedział bo od razu przerabiał mi na drugi wydech ale oba wycięcia idealne bez żadnego malowania i żywic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam właśnie w ten sposób wycięte i niema różnicy. robił mi to kumpel który zajmuje sie blacharką ,troszke sie nad tym osiedział bo od razu przerabiał mi na drugi wydech ale oba wycięcia idealne bez żadnego malowania i żywic

pokaz zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...