Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wycięcie w dokładce zderzaka? Da radę?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie. Chciałbym wiedzieć czy w dokładce zderzaka da radę jakimś przyrządem wyciąć otwór na drugi(prawy) tłumik?? Tak żeby nie było w sumie różnicy... Kupiłem zderzak ale zamiast od 1.8T dostałem od diesla no i troszkę utopiłem kasy :disgust:

Opublikowano

Tak żeby nie było w sumie różnicy... Kupiłem zderzak ale zamiast od 1.8T dostałem od diesla no i troszkę utopiłem kasy :disgust:

tak się nie da,bo nie będziesz miec wyprofilowanego idealnie,jak po drugiej stronie-trzebaby szpachli i szlifowac,tylko po co? sprzedaj ten zderzak i kup od 1,8t,czy wszystkiego,co ma dwa wydechy-bo jak zle dotniesz-zderzak pójdzie na śmietnik i wtedy na pewno utopisz pieniądze :wink4:
Opublikowano

na pewno byś to zrobił przy odrobinie wprawy i modelarskiego zacięcia tak jak kolega pisał możesz też użyć żywicy i włókna takiego jak do łodzi tylko potem malowanie duży koszt nieopłacalny

Opublikowano

Lepiej chyba ten sprzedać, a kupić właściwy.

Szkoda psuć dobry element.

Opublikowano

mnie gość powiedział własnie w drugą stronę...jest w stanie wyciąć idealnie - cytuje "groszowe sprawy" i dodał dalej "będzie pan zadowolony" co sprawiło że zastanawiam się :polew: :polew:

Opublikowano

a ja mam właśnie w ten sposób wycięte i niema różnicy. robił mi to kumpel który zajmuje sie blacharką ,troszke sie nad tym osiedział bo od razu przerabiał mi na drugi wydech ale oba wycięcia idealne bez żadnego malowania i żywic

Opublikowano

a ja mam właśnie w ten sposób wycięte i niema różnicy. robił mi to kumpel który zajmuje sie blacharką ,troszke sie nad tym osiedział bo od razu przerabiał mi na drugi wydech ale oba wycięcia idealne bez żadnego malowania i żywic

pokaz zdjecie

Opublikowano

właśnie songo pokaż zdjęcia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.