Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie odpala!rozrusznik nawet nie puknie!


djpro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem ,pojechalem do pracy a spowrotem juz nie odpalil.Zaplon sie zapalal ale jak do odpalania to nawet nie zakrecił cisza.Odpalilem go z popychu,jechalem jakis kilometr zapalila sie lampka od abs-u potem od airbag,obrotomierz i predkosciomierz tez juz nie pokazywal i zgasł.Myslalem ze to alternator ale naladowalem akumulator i dalej to samo,prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem ,pojechalem do pracy a spowrotem juz nie odpalil.Zaplon sie zapalal ale jak do odpalania to nawet nie zakrecił cisza.Odpalilem go z popychu,jechalem jakis kilometr zapalila sie lampka od abs-u potem od airbag,obrotomierz i predkosciomierz tez juz nie pokazywal i zgasł.Myslalem ze to alternator ale naladowalem akumulator i dalej to samo,prosze o pomoc.

Masa? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

a jak ma zrobić logi jak auta nie może odpalić :gwizdanie:

samego vaga niech podepnie :wink4:

wkleiłem tą emotke bo nie ma z samym vagiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mu vag pomoże jak rozrusznik nie kręci, do sprawdenia czy dochodzi napięcie do rozrusznika z aku oraz po stacyjce jeżeli tak to elektromagnes rozrusznika do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mu vag pomoże jak rozrusznik nie kręci, do sprawdenia czy dochodzi napięcie do rozrusznika z aku oraz po stacyjce jeżeli tak to elektromagnes rozrusznika do sprawdzenia.

zeby wykluczyć wszystko oprócz rozrusznika.

mi padł 2 tygodnie temu rozrusznik , tez zgasiłem i nie zapalil , podpiąłem vaga i nic nie pokazało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98% masa silnika, ale moze tez byc rozrusznik jak mi komutator wyrwalo to tez nawet nie pyknol. ale wtedy nie wariowal licznik a tez na pych odpalalem. a jak w busie vw odpadla mi masa siknika to wtedy wariowal licznik no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj 10 zł sam to możesz zrobić jak Ci tylko przerdzewiało kupujesz podkładkę koszulkę termokurczliwą i lutujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ktorym to miejscu dokladnie jest bo ja nie bardzo wiem jak mozesz andy_sky to mi napisz bede wdzieczny to jutro pokombinuje[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________lutowac umie hehe to mysle ze nie bedzie problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...