Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] srebrrro+gleba+17'+hid4300k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Pragnę przedstawić moją b5 do poprawek. Niestety poprzedni właściciel (przez swojego syna nazywany diskopolowcem) uwielbiał błyskotki, dodatki typu wt etc. Kupiłem ją od znajomego diskoboya po 50. Chłopak dbał o autko, zarówno o stronę mechaniczną jak i kosmetyczną, dlatego też się zdecydowałem kupić taki oto disco wóz. Autko sprowadzone pod koniec 2007 z Niemiec. Niestety nie mam zdjęć zaraz po zakupie.. a żałuje, bo postęp jest ogromny :) np z przodu byly sonary, z tyłu lexy, a w środku ledowe niebieskie podświetlenie ;(

Z grubsza wyposażenie:

-silniczek 1.9 Tdi AHU grudzien 97

-ABS

-klimatronik

-2x el. szyby

-4x PP

-podłokietnik 2x

-ogrzewane spryski, lusterka itp

-czujnik lakieru wykrył kit jedynie na prawym tylnym błotniku

Mody wykonane:

-lampy przód 2 lift +hid 4300 :kox:

-lampy tył 2 lift

-dwururka nierdzewka

-tunel środkowy poliftowy+symphony

-pakiet oświetlenia-założone daszki, białe podświetlenie ziemi po otwarciu drzwi

-białe kierunki boczne

-FIS :kox:

-czujniki parkowania

-lekka ciema szyb

-prawe duze lustro

-gleba przod-50mm tyl -40mm

-alusy 17' z a8

Do zrobienia w najbliższym czasie:

-wyrzucić nakładki z lusterek i klamek

-wywalić kata i wstawić przelotówkę od kol. mentryb'a

-tempomat-leży za szafą i czeka

Plany przyszłościowe:

-większe fele i gleba, dopiero jak ekipa budująca autostradę zniknie z mojej okolicy

-odnowić zaciski, bo są okropne

-polerka

-zderzaki po 2lifcie

-prawe duze lustro

-pozbyć się wgniecenia na błotniku

-blenda klapy z polifta+wygolic ja z zamka

-hid 4300k

Jak widać lista dłuuga, a pewnie coś do głowy wpadnie jeszcze :D

Serwis:

-zaraz po zakupie płyny, oleje, filtry, paski

-w sierpniu 2010 odezwało się zawieszenie, więc wpadł nowy komplet MS

-napinacz paska wielorowkowego listopad 2010

-tarcze tył i klocki styczen 2011

-wymiana mat lusterek

Kilka fotek:

dsc06342c.th.jpgdsc06332.th.jpgdsc06333.th.jpgdsc06334h.th.jpgdsc06336t.th.jpg

dsc06338c.th.jpg

Ogólnie mam zamiar zrobić coś w stylu kolegi mrogal'a pod warunkiem, że nie ma nic przeciwko :tongue4:

W silniku grzebać nie chcę. Nie jeżdżę szybko, więc 90 hp mi wystarczy :) Wiem, wiem zaraz wszyscy o felgi mnie pocisną, ale po pierwsze autostrada, a po drugie nie stać mnie w tym momencie. Oczywiście alumki jakieś mam-15 słoneczka :kox:

Co do gleby, to coś w tym temacie działam, więc na wiosnę pewnie niżej pójdzie:)

UP:

-wpadl HID 4300k

-FIS :kox:

-tunel srodkowy malniety na czarno, wiec juz nie gyzie tak ta zielen :przebiegly:

-tunel dodatkowo przerobiony na 2din i wpadlo symphony :cool1: trzeba poprawic:thumbdown: //gwerty :notworthy:

-eibachy -35mm do odnowienia i na wiosne wpadna sa amorki 1be + springi h&r :naughty:

-biale boczne kierunki

-wpadly 17' z a8 :naughty:

Nowe zdjecia:

dsc06480.th.jpgdsc06481k.th.jpgdsc06487h.th.jpgdsc06489q.th.jpg

Kilka fotek postepowych:

1BA:

przedv.th.jpg

amorki 1BE+springi h&r

gleba002.th.jpgzdjcie0061p.th.jpg

gleba+fela :kox:

zdjcie0062m.th.jpg

Opublikowano

Podobny do mojego, z tym że Twój lepiej wyposażony, tylko ten tunel środkowy innego koloru :cool1: Te czerwone obszycie kiery tez mi się nie widzi :P Ale tak to widzę pakiet oświetlenie :) i wiele innych bajerów których Ci zazdroszczę :P

Opublikowano
  • Autor

pisałem, że do malowania :tongue4: po nowym roku zwolni się garaż kumplowi, więc wszystko się spasuje. Co do kiery to miałem to obszywać, ale wole poczekać. Może eSa wpadnie tanio jakaś :gwizdanie:

Opublikowano

Ni lepiej kupić jakaś 3ramieną eSe niż bawić się w obszywanie. Ja taką mam w swojej A4, a rodzice w A6 C5 maja taką jak Twoja i według mnie moją się o wiele razy lepiej trzyma i prowadzi :) [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:54_________________________________________________Widzę że tunel środkowy masz w połowie oprócz klimy z 1999r sam modziłeś?

Opublikowano
  • Autor

tak sam. starszy klimatronik jest ładniejszy. muszę jeszcze ramkę dopasować ładnie i git będzie

Opublikowano

Zamiast zderzaków po II lifcie poszukaj zderzaków od S4, nie wiem jak różnica w cenie ale mi od S4 bardziej się podobają zwierzaczki :P

Opublikowano

przypomina mi się moja niuńka ;(

gleba i fela zrobią robotę, ramka grila na czarno + ringi na klapie w black[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 23:01_________________________________________________jeszcze bym lampy z tyłu ściemnił :evil:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

up :good:

Opublikowano

Dobre mody :good::kox:

A z kierownicą nie da się nic zrobić :mysli: ?

Opublikowano
  • Autor

Dobre mody :good::kox:

A z kierownicą nie da się nic zrobić :mysli: ?

trzeba cos zrobic :confused4: pozostalosci po dziadku :tongue4: mysle nad S, ale chyba zostane przy normale poliftowej tylko, ze czarnej..

Opublikowano

zmień awatarka bo postów nie mogę czytać :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.