Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Duży Lag


rusektdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto stalo z tydzien w garazu. Wczoraj wsiadam, zrobilem spora trase i przyjezdzam :evil: :evil: :evil::kwasny:

Auto ma jakiegos. Czy jade na 2,3,4 jak wciskam mocno gaz auto chwile sie zawiesza i zaczyna wyrywa do przodu jak poje...

Sytuacja ta nie wsytepuje jesli odrazu zaczne ostro jechac...

Prosze o pomoc... Czy to nie przeplywka ? Jesli tak to czy mozna jakas inna lepsza kupic niz oryginalna ? Auto A4 model 2002 AWX mod by Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw to zrób logi :good: zanim wydasz pierwszą "złotówke"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kowi87 pisze zrób logi. Bo tak to można sto podzespołów wymienić. Ja obstawiam na Turbo/sterowanie. Albo po prostu za bardzo do auta przywykłeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego sterownia. Wszystko bylo dobrze... teraz wcisne gaz a auto ma chwile kolo 2s takiego dola i dopiero zaczyna jechac jakby przez te 2 s kumulowalo moc... wiec cos jest napewno nie tak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że kierownice w Turbo masz troszkę zabrudzone i dmuchawa później wstaje. Może paliwo jakieś lipne :thumbdown: Zrób diagnostykę jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi ze raz dobrze raz zle ale bardzo zle reaguje na tez gaz .... Odnosnie Paliwa to napewno jest bardzo dobre jak nie najlepsze na tym moim zadupiu :wallbash::[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 13:59_________________________________________________help :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:vaglogi:

Miałem podobnie jak lekko zacinała się zmienna geometria ( VTG ) , po gwałtownym dodaniu gazu silnik sekundę " się jakby zastanawiał czy jechać czy nie " a po tej sekundzie był za***isty " wystrzał do przodu " ... po wyczyszczeniu gwizdałki wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo mam. 1-2 sie zastanawia a potem wysrzal :) ile kosztuje takie czyszczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz "zaplecze" to sam to ogarniesz, na forum jest dokładnie opisane co i jak . Jesli nie masz,koszt ok 400zł z wyjęciem/włożeniem turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo mam. 1-2 sie zastanawia a potem wysrzal :) ile kosztuje takie czyszczenie ?

u mnie to bezcenne :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:21_________________________________________________Turbinę da się wyczyścić bez jakiegoś większego problemu , cena nie wiem jaka jest bo zrobiłem to sobie sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki bede czytal i moze i do dziela :) [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:19_________________________________________________Auto samo sie naprawilo... Genialne Auto heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...