Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Nie działający tempomat


kedzior_1265

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich nie dawno nabylem samochod audi a4 2,6 z niedzialajacym tempomatem. Sprawdzilem bezpiecznik pozycja 11 wartosc 5a tylko ja niemam tam wtyczek blaszanych siedzace skrzynce bezbiecznikow .podlaczylem vaga nie moge sie polaczyc z tempomatem. robilem inym programem tez nic pisalem login 11 kod 11463 i nic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka wsadzona na sztukę. Pewnie nawet kostki z tylu nie ma. Musisz go podłączyć, żeby działał. Użyj szukajki, bo było na forum jak to zrobić.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starej benzynie tak łatwo jak w dieslu nie podłączy :no: Przepustnica jest na linkę i tempomat jest sterowany podciśnieniami, generalnie szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo,czujnik pod sprzeglem musisz wymienic 99.9%

Szczególnie jeżeli tego tempomatu tam nie ma, a po tym co Kolega pisze tak można wnioskować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj manetkę komuś. kup zwykłą i będziesz parę groszy do przodu na inne bajery :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat

Chłopaki działał mi tempomat, ale ok miesiąc temu mialem wymienianą linkę w potencjometrze pedalu gazu, czy ma to wpływ na to że coś uszkodzili, dzisiaj chciałem wlączyć tempomat i nie działa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: ja również kupilem swoje autko z niedzialającym tempomatem juz jakies 3 lata temu. teraz znow zainteresowalem sie sprawą bo wciaz mnie to intryguje ze przy kierownicy mam manetke jest pompka podcisnieniowa jest ten mieszek z ciglem do przepustnicy jest tez sterownik nad schowkiem od strony pasażera wiec czemu ten tempomat nie dziala. nie ma bezpiecznika w skrzynce w pozycji 11 nie tam tez stykow do niego wiec tak jakby nie byla dokonczona instalacja. teraz moje pytane brzmi czy audi do kazdego auta montuje sterownik i ta pompke podcisnieniowa jak rowniez manetke ale nie we wszystkich autach to jest skonczone ? czy moze jest to jakos zablokowane? nie rozumiem po co mieli mieliby podwyzszac koszty i montowac to wszystko skoro to nie dziala bo nie jakies czesci instalacji. myslicie ze wystarczy podlaczyc przedowy jak w tym poscie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.450 i bedzie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...