Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Rozgalezienie wydechu (prawa lewa strona) (b5 avant)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! Mam pytanko zastanawiam sie nad zalozeniem dwuch koncowek wydechu z jednej i drugiej strony z tego co widzialem jestem tam swod od pojemnika na kolo zapasowe....No i naturalnie chce zeby z oby dwuch lecialy rownomiernie spaliny (PRZYKLAD NOWA TOYOTA AURIS 180km sport dwie koncowki tylko z jednej leca spaliny druga atrapa) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ciezko. Zeby utrzymac rownomiernosc wylotu spalin droga do ich ujscia powinna miec jednakowa dlugosc jezeli zrobisz to tuz przed tylnym zdezakiem zdecydowanie nie przyniesie to pozadanego efektu musial bys sie udac do kogsos kto sie naprawde na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam ból . Chciałbym zrobić na wiosne rozgałęzienie i kupić 2 wydechy końcowe Magna Flow . Tylko do AFN'a bedzie to dobre czy sztuka dla sztuki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haja znalazlem cos takiego: http://moto.allegro.pl/item293805416_tlumik_sportowy_km_model_dp90_duet_opaska_gratis.html i to jest ciekawe poniewaz slyszalem ze podejdzie do A4 B5 Avant podkreslam ze nie o taki jak na aukcji mi chodzi ale podobny mozna kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haja znalazlem cos takiego: http://moto.allegro.pl/item293805416_tlumik_sportowy_km_model_dp90_duet_opaska_gratis.html i to jest ciekawe poniewaz slyszalem ze podejdzie do A4 B5 Avant podkreslam ze nie o taki jak na aukcji mi chodzi ale podobny mozna kupic.

Postaram sie na dniach wjechać na kanał i porobić fotki wydechu . Na moje oko to ten wydech na aukcji cienko sie bedzie prezentował .

Ja mam w myśli takie coś tylko rury własnej roboty a 2 koncowe MagnaFlow. Tylko czy zwiekszać średnice rur czy nie ?

16689lgpx7.jpg

O ile pamietam to jest zestaw do 1.8 T .. 8000 zł chyba :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko mi chodzi o to ze jak wsadzisz taki jak ty znalazles to nie wiem czy przejdzie prawa strona bo tam jest albo (dno od kola zapasowego albo zbiornik paliwa) i nie przejdzie bokiem za malo miejsca. (jesli sie myle sorki pisze to co widzialem na kanale) cos takiego jak ja pokazalem zgadza nie wyglada to zbyt solidnie ale napewno sie zmiesci :D do lewego dojscie normalnie a do prawego zaraz z zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłem na kanale i bedzie lipa zeby upchnąć cały wydech końcowy X2 :thumbdown:

Nie daruje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...