Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycięcie katalizatora? Co to za katalizator?


nero84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do wycięcia katalizatora. Tylko u mnie jest jakiś inny niż te, które widziałem na forum przy okazji czytania różnych tematów związanych, i na allegro.

Foto poniżej:

3853e4de3ba9750dm.jpg

Może ktoś orientuje się lub ma/miał taki u siebie czy to jest normalny kat czy jakiś zamiennik?

Chciałbym się zorientować przede wszystkim czy jest szansa, że da radę to jeszcze sprzedać i coś odzyskać kasy.

Co polecacie w ogóle, wyciąć stary i wspawać rurkę, czy może lepiej kupić jakiś gotowy zamiennik typu gruchota? jakie różnice w kosztach będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy masz tam wynalazek ...... czegos takiego nie widziałem jeszcze. Odnosnie wycinania ....wycinaj i wstawiaj rurkę, po 200 - 300 tys jest juz bankowo przypchany (jesli to kat :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem tak naprawdę co to jest i dopóki nie zdejmę to pewnie się nie dowiem, chyba, że ktoś może jeszcze napisze jeżeli miał do czynienia z takim wynalazkiem.

Zniknąć to na pewno to zniknie, będzie zamiennik gruchota wstawiony, a z tym zobaczymy co się da zrobić. jak nic to będę miał na przeglądy, jakby mi marudzili. Zawsze będę mógł powiedzieć, że już kupiłem na wymianę kata i czeka na instalację :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne :)

Dziękuję serdecznie za informacje, przynajmniej teraz wiem na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a ja ci mówię że to zamiennik kata bosala wymontowywałem takie z aut i sprzedawałem i szły z innymi po równych cenach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ten katalizator to jest Firmy BOSAL to jest już zamiennik i na pewno będzie miał wkład metalowy i za to kasy nie będzie około 30 zł max 50 zł :hi:

z ciekawosci w kacie bosala jest tyle samo monolitu co w ori katach?? bo mam kolesia co placi za wage a nie za to z czego jest kat a gdzies mi sie po garazu wala podobny i niewiem czy oplaca sie rozbierac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ten katalizator to jest Firmy BOSAL to jest już zamiennik i na pewno będzie miał wkład metalowy i za to kasy nie będzie około 30 zł max 50 zł hi

miałem taki sam w B6... chcieli mi dac 20 zł za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...