Treść opublikowana przez tlumiki-gruchot
-
[B5 AEB] Jaki rozmiar złącza elastycznego(plecionki)
WITAM ANB ma 55/100 tylko jak starą wytniesz to będziesz musiał dołożyć 2-3cm rury
-
[B5 AFN] Wycięcie katalizatora? Co to za katalizator?
WITAM ten katalizator to jest Firmy BOSAL to jest już zamiennik i na pewno będzie miał wkład metalowy i za to kasy nie będzie około 30 zł max 50 zł
-
[ALL B6] Łącznik elastyczny, plecionka AWX 1.9 TDI PD 131 KM
WITAM produkuje te wszystkie zamienniki do audi i sprzedałem setki i ani jedna mi się nie rozleciała, każda plecionka składa się z 3 albo 4 warstw i warunkiem wstawienia jest przy spawaniu przetopić wszystkie warstwy i nie morze się to rozerwać,może być coś innego ze aż dwie padły. :hi:
-
[B5 ADP] Strumienica-potrzebne wymiary
witam na wlocie do katalizatora jest f55 a na wylocie f50 kup f50 40 cm dł.
-
[ALL B5] Łączniki rur wydechowych
Sprzedam ci 15zł
-
[B5 ADR] Pęknięta siatka, plecionka (rura kolektorowa)
zamiennik nie odbiega od oryginału ale spójrz na kolor materiału jest wykonany z materiału aluminiowanego nie lepiej dołożyć 25 zł więcej i kupić z kwa sówki innego producenta i żywotność dwa lata więcej [mod]dział reklam za zgodą Zarządu i w innym dziale [/mod]
-
[B5 ARG] Wymiana plecionki 1.8
trochę mnie to zmyliło to całe to jest rura kolektorowa to mam za 170 zł a tą drugą cześć zamiennik katalizatora 110zł http://allegro.pl/item957648921_audi_a4_vw_passat_b5_1_6_1_8_rura_kolektorowa.html http://allegro.pl/item943693204_strumienica_katalizator_audi_a4_passat_1_8_20v.html
-
[B5 ARG] Wymiana plecionki 1.8
witam prowadzę warsztat z wymianą i kilka sztuk wymieniłem kup f55 i długość 150mm normalnie jak wymierzysz to wyjdzie, ze jest na 100mm ale obcięcie z dwóch stron to ta 100mm jest za krótka rura w plecionkę wchodzi po 10mm to jeszcze do obcięcia około 2cm i pasuje idealnie mogę podesłać fotki po zamontowaniu . http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_koszt_wymiany_tlumika_drgan_plecionki-t103853.0.html Tu jest fotka co montowałem koledze z forum AUDI A4 :good:
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
do 2,5 TDI nie pasuje to jest całkiem coś innego
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
witam cały zamiennik wykonany jest z materiału z domieszkom aluminium co wydłuża żywotność w środku jest rura dziurkowana i owinięte jest matą wyciszającą i to jest zaciśnięte i ob spawane pozostałą część zamiennika to widać gołym okiem . W przyszłości rozważam robić z kwa sówki .
-
[B5 ADR] Koszt wymiany tłumika drgań (plecionki)
tak to jest prawda prowadzę warsztat z wymianą układów wydechowych i przyjeżdżają klienci z oberwanymi tłumikami i złączkami to mówią ze zauważyli większe spalanie
-
[B5 AWT] Wymiana tłumika, pomocy
raczej samemu to się nie da ja mam roztłaczak i giętarka i no i koniecznie migom-at mam na mojej stronie pokazane takie montaże i tłumiki sportowe ale w tej chwili strona jest w przeróbce http://www.tlumiki-gruchot.pl/. Ja wspawuje w środek gwistki żeby tłumik wydawał bas-sik a nie ryczał nie potrawie umieścić foto ale chętnie mogę przesłać mam też rożne filmiki nagrane głosu po zamontowaniu
-
[B5 AWT] Wymiana tłumika, pomocy
WITAM prowadzę warsztat z wymianą tłumików i miałem okazje montować 3 tłumiki z tego pierwszego linku dla mnie to nie jest warte nic są wykonane z bardzo cienkiej blachy klient juz po dwóch miesiącach przyjechał do spawania bo się oberwał i proszę zwrócić uwagę ile sprzedawca daje gwarancji tylko 6 miesięcy ten drugi jest o wiele lepiej wykonany no i gwarancja jest 24 miesiące a środki tłumika to wszystkie są w ten sam sposób wykonane pracowałem u takiego producenta to sam je robiłem.
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
uszczelkę do turbiny to posiadam proszę przy zamówieniu przypomnieć to dołożę 7 zł z drugiej strony będę miał za 2 tygodnie
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
Już zamówiłem uszczelki pod zmienik za tydzień będę miał to będą w zestawie z zmienikiem lub z strumienicą
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
WITAM miałem okazje wymienić 3 szt takich katalizatorów i jestem pod wrażeniem tych kolegów którzy to próbowali zrobić bez kanału podzielę się jak ja to robię podstawa jest wymontować filtr powierza i z góry jest dojście do odkręcenia tych dwóch nakrętek od turbiny ale tą trzecią jedynie od dołu bo jest najlepsze dojście druga strona to można popuścić klamrę na łączeniu pomiędzy rurą środkowa a tłumikiem środkowym i wtedy można opuścić katalizator na duł i odkreślić te trzy dolne śruby ja najczęściej to biorę klucz nasadowy na przedłużce z przegubem i od dołu odkręcam ale ktoś musi od góry to z kontrować w ostatnim przypadku były nakrętki z korodowane i nie szło kluczami tego odkreślić to palnikiem odpaliłem katalizator wyciągam poprzez górę i wkładam też po wymontowaniu filtra jest dość miejsca . Dziękuje za zaproszenie do forum i zaufania do moich produktów pozdrawiam Tlumiki-Gruchot
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
WITAM to ja jestem producentem tego zamiennika w razie pytań to proszę kontaktowania się najlepiej przez stronę www.tlumiki-gruchot.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM