Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Uszkodzona cewka zapłonowa


martinno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,ostatnio podczas wymiany dwóch fajek które wychodzą bezpośrednio z cewek,jedna z cewek rozsypała mi się w rękach,

a na drugiej cewce też widać ślady pęknięć,sparciała obudowa czarna plastikowa cewki.

Muszę kupić dwie cewki i mam pytanie, czy ktoś się orientuje czy jest możliwość zakupić same cewki bez modułu?

I gdzie najlepiej zakupić taką cewkę,aby za dużo nie przepłacić. Najlepiej żeby była Boscha bo taka jest obecnie.

Proszę o informacje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o te gumki ja się kiedyś dowiadywałem i sprzedawca sciągnoł mi co innego... i powiedział że to jest nie do dostanie pojehcąłem na szrot i dostałem tą gumkę za darmo i auto odrazu lepiej chodziło :hi: będę sledził temat czy da się je kupić bo chętnie bym kupił te dwie długie co wychodzą bezposrednio z cewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o te gumki ja się kiedyś dowiadywałem i sprzedawca sciągnoł mi co innego... i powiedział że to jest nie do dostanie pojehcąłem na szrot i dostałem tą gumkę za darmo i auto odrazu lepiej chodziło :hi: będę sledził temat czy da się je kupić bo chętnie bym kupił te dwie długie co wychodzą bezposrednio z cewki

Nie chodzi mi o te gumki jak piszesz (nasadki na świece,fajki) tylko o cewkę zapłonową.

Te nasadki kupisz bez problemu w sklepie,a gość ci pieprzy głupoty że tego nie dostaniesz,ja za nie zapłaciłem ok 100 zł,ale teraz mam problem z cewką ponieważ podczas ściągania tych nasadek jedna z cewek się rozsypała i teraz muszę kupić cewkę :(

Dodam że robiłem to na mrozie i być może dlatego się rozsypała cewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nową cewke do adr na allegro za ok 500zł (SZOK) poszukaj używki :hi: no chyba że masz hajs a za info dzięki o fajkach będę szukał na wiosne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nową cewke do adr na allegro za ok 500zł (SZOK) poszukaj używki :hi: no chyba że masz hajs a za info dzięki o fajkach będę szukał na wiosne :hi:

jak założę Bremi lub Beru to mi błąd wywalać będzie??? oby nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nową cewke do adr na allegro za ok 500zł (SZOK) poszukaj używki :hi: no chyba że masz hajs a za info dzięki o fajkach będę szukał na wiosne :hi:

Za 500 zł to by jeszcze tanio wychodził w porównaniu z ceną z Intercarsu 1400 zł :shocked:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:26_________________________________________________ Zakupiłem nową cewkę Bosch za 860zł :cool1: następnym razem to się zastanowię nad kupnem silnika z aledrogo za tą cenę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam ten sam problem cewka świeci i auto pracuje nierówno . Kupiłem na szrocie używkę ale po miesiącu było to samo szukałem w sklepach i znalazłem : HUCO za 700zł BOSCH za 1040 zł a ori 1300zł i pytanie czy ktoś zna tą tańszą cewkę bo na ori to nie mam kasy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego szukaj dobrej używki bo niestety ceny tych cewek są masakryczne :hi: jak się cieszę że moja jeszcze ładnie pracuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. napotkałem ten temat i mam pytanko? musiałem wymienić kopułkę na przewody bo przy wymianie przewodów jeden styk ułamał się. kupiłem podobną choć nie bosch-a i problem bo nie mam iskry. Wyjełem ją więc i załozyłem starą bez podkładki plastikowej co tam sie znajduje, podpiełem jeden przewód i iskra była, załozyłem podkładke i podpiełem by zapalić w celu doładowania aku i nic ani się nie zajaknie. jutro założe nowa bez podkładki bo dziś sie nie wyrobiłem. ( zaczeło sie od tego że odpaliłem auto i po 2 km zaczeło pływać na obrotach, i zgasło, kreciłem i nic na pych nic, po około godzinie na pych zapalił ale postrzelał troche. i teraz wogle nie pali. Wymieniłem przewody i palił, swiece są nowe. Palił nawet na zimnym na te 3 gary. teraz nic. Może ktoś wie co nawaliło lub gdzie ja nawaliłem. POMOCY O KOLEJNOSC PODŁĄCZENIA KABLI OD LEWA GÓRA WEDŁÓG WSKAZÓWEK ZEGARA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...