Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja czarna bestia :) 17' :)


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

mierne te koła to leosia mi nimum 19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginęły te koła w tej budzie, szkoda, że nie 18" ale najgorzej nie jest.

Ogólnie fajny leoś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te padliniarskie środkowe konsole, wykonane z jakiegoś chino-podobnego materiału, to już sam bym Cuprę ujeżdżał :kox: Całkiem przyjemnie wygląda ten wydech na 2 rureczki, ale posadzić musisz autko koniecznie, bo teraz aż dziwnie wygląda :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany in plus :naughty:

Paweł nie masz w planach jakiegoś programu? :kox:

Mam w planach ale musze się odrobić. Program musi wejść bo bryka osłabła :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 19:34_________________________________________________ie

Gdyby nie te padliniarskie środkowe konsole, wykonane z jakiegoś chino-podobnego materiału, to już sam bym Cuprę ujeżdżał :kox: Całkiem przyjemnie wygląda ten wydech na 2 rureczki, ale posadzić musisz autko koniecznie, bo teraz aż dziwnie wygląda :tongue4:

No może to i troszku źle wygląda ale jak to pomaluje na czarne piano to będzie git i jeszcze jak wejdzie radyjko RCD 510 to będzie kosa :) a co do obniżenia to na razie poszło sporo kaski na koła bo same gumy kosztowały mnie 2000zł ale na tym nie ma co zbytnio oszczędzać takie jest moje zdanie :> ale już za niedługo do miesiąca i będzie nisko i programik też :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 19:39_________________________________________________Witam ponownie wprowadziłem malutkie mody ale oczywiście jak wszystkie inne cieszą oko :) no więc przyszła paczuszka z ASO i z allegro :)

e35f26ffed488c46med.jpg5488dfc6832e245dmed.jpg

A tak to wygląda w autku :)

19ea82ca32e7b404med.jpg28a9b332c8130ec1med.jpgba703202820cecd9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie :wink4:

Myślałem, że sprzedałeś auto bo u mnie od jakiegoś czasu jeździ b. podobny do Twojego ale teraz widzę, że rejestracja nie ta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie sprzedałem a bardzo bym już chciał sobie jeździć Audi no ale niestety ;([br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 12:54_________________________________________________

Witam ponownie i znowu malutki modzik wskoczył wymiana zwykłych tarcz hamulcowych na troszkę lepsze firmy ATE 24.0322-0150.1 niestety tylko 280 ponieważ nie chciało mi sie kombinować za dużo zabawy

:) ale z tych jest zadowolony i mogę polecić

754d0259c328e227med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma identycznego leośka, zrobionego na 152ps, ok. 8s-100 ma, naprawde ladnie idzie,wiec polecam program :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie ostatnio do Dynosoftu i gość mi powiedział 1500zł troszkę sporo moim zdaniem :wallbash: A co do twojego kolegi to powiem ci że wysilił sobie troszku ten silniczek a jaki moment mu zrobili???[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 11:52_________________________________________________Koniec tematu bryka sprzedana a teraz kupione jest Audi A4 B6 s-line black edition :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...