Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Szarpanie na wolnych obrotach.


mosquitos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu w moim audiku B6 2.5Tdi 155PS na wolnych obrotach auto szarpie jakby zaraz silnik mial wyjsc bokiem.Pojechalem dzisiaj na diagnostyke i elektromechanik wreczyl mi taka kartke Powiedzial ze nic tu nie moze zrobic bo to jest mechaniczna sprawa i mam udac sie do mechanika tylko problem jest w tym ze wydaje mi sie ze kazdy z nich jakby nie wiedzial o co chodzi, cos tam mowia ale sami sie w tym gubia i najlepiej zebym jechal do kogos innego. Nie wiem czy to jest powazna sprawa i moge oddac to jakiemus przypadkowemu fachowcowi. Jestem z woj. Opolskiego i z tego co pytalem po znajomych to ciezko u nas o dobrego fachowca od spraw dieselowkich.Wydaje mi sie ze to kwestia wymiany 5 wtrysku ale nie znam sie na tyle. co wy o tym sadzicie?

88c06a8fcdfb34e9med.jpg[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:27_________________________________________________Auto odstawione do serwisu Bosch gdzie stwierdzieli (widzialem na wlasne oczy) uszkodzony zawór normalnie powstala w nim dziurka. Dodatkowo wytarte wałki rozrzadu. Cala impreza kosztuje mnie 3tys za walki (4 sztuki) i osprzet do tego oraz przy okazji rozrzad czyli kolejny tysiak no i robocizna tez tysiak takze 5tys zl. Nie jest to mala kasa ale przynajmniej znowu poleci z 200tys miejmy nadzieje bez napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumuję to na wtrysku sterującym wychodzi + 6,02 mg/H i to od niego bym zaczął :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...