Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] pedal hamulca z hamulcmi wolno odpuszczaja


mielony

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku dni po dłuższy postoju po naciśnięciu pedał hamulca dużo wolniej niż powinien wraca do pozycji wyjściowej

hamulce zachowują się tak samo

zaś po trasie wszystko wraca do normy

wyglada to tak jakby coś przymarzało

poza tym hamulce są sprawne

jest dużo wątków z twardym pedałem ale nic z wolno wracającym

płyn nie wymieniony i woda w serwie nie sprawdzona (po dzisiejszej wizycie na forum sprawdzę jak najszybciej)

dajcie mi tylko spokojnie spać i powiedzcie czy zabiegi z płynem i serwem pomogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz Vag-a, zrob test elementow wykonawczych w bloku ABS. Jak to zrobisz to daj znac czy cos sie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu, ja mam troszke inny problem otóż chodzi o to że miesiąc temu zapaliła mi się na fis-ie kontrolka zużycia klocków hamulcowych , było pełno śniegu w kołach potem zgasła aż do dziś kiedy pojezdziłem po wodzie i znowu się zapaliła ,klocki wymieniałem w kwietniu 2010 i przejechałem na nich około 15.000 tyś. km wiec niemozliwe aby sie skonczyły ,jezdze normalnie bez zadnych szalenstw , no moze czasami :gwizdanie: :gwizdanie: klocki włożyłem bosch-a razem z nowymi tarczami , czy przyczyną może być poluzowana złączka od czujnika i dostająca się woda robi zwarcie i stąd sygnał z czujnika ?????

mielony prawdopodobnie woda w serwie przerabiałem to rok temu ,jak były mrozy po - 20 to pedał był tak twardy jak podczas nie pracującego silnika , wraz z rozgrzaniem się auta pedał ustępywał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...