Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Problem z rozrusznikiem


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś rano wsiadłem do auta próbuje odpalić a tu cisza rozrusznik sie nie odzywa, miałem już kiedyś coś podobnego ale mu przeszło samo. Teraz jest tak że przekręcam kluczyk i rozrusznik się nie odzywa wogóle, czasem przekręci i odpali jak przytrzymam w pozycji do odpalania kluczyk dużej tak ok 15 s ale nie sporadycznie. Miał ktos podobny problem.

Zaznaczam że aku 100% dobre pzd :a4fan:[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 13:29 _________________________________________________Można zamknąć problemem był zardzewiały wyrzutnik nie odbijał do końca i nie nie pozwalał na ponowne załączenia rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema u mnie tez mały problem z rozrusznikiem ale troche inny bo nieraz nie kręci tylko słychac taki gwizd byłem w tej sprawie u fachowca sie dowiedzieć i prawdopodobnie bendix jest do wymiany dzis juz wykręciłem rozrusznik a jutro jade z nim do naprawy to się okaże co dokładnie sie wysrało!!! co do wyjęcia to jest troche roboty bo dostęp jest kiepski i musiałem wykręcić sprężarke od klimy ale ogólnie nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam klimy więc wykręcenie na kanale to 5 min roboty :> jak świst słychać przy kręceniu to może tulejki padły i trze. Daj znać jakCię zanchor sprzęt zbada pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! rozrusznik juz naprawiony i zamontowany teraz aż milo posłuchac jak odpala auto bo wcześniej odgłos byl nieciekawy!! a co do naprawy to gosciu mi wymienił bendix,szczotki bo juz sie konczyly i tulejki za całośc zapłaciłem 130 zeta :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raz na jakiś czas przerwie przy odpalaniu i zaczyna świstać, jak skończy sie krecić słychać stuknięcie. Pewnie też bendyks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna wsiadam rano do auta ja za kluczyk a tu cisza :shocked: myslalem ze to aku zero ale nieee aku pelne wiec zadzwonilem do mechanika czy na pych mozna zapalic diesla, powiedzial ze tak wiec wzielem burakow z pod sklepu :drunk: pchneli i zatrybilo, myslalem ze to przewod zasilajacy spadl z rozrusznika wiec ja za klucze ale patrze ze wsio ok :rant: nie wiecie co to moze byc??? prosze o odp :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było jak się wyrzutnik zacinał po prostu nie wracał do samego końca i przy kolejnym odpaleniu po przekręceniu kluczyka było słychać tylko cyk i po puszczeniu cyk i cisza. Silnik ani rozrusznik ani drgnął. Doraźnie pomagało walniecie w rozrusznik młotkiem żeby odbiło i wsio było ok do następnego zacięcia. Teraz wyrzutnik nowy i po problemie:) pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...