Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moj srebrny Avant (wiosenna sesja)


marek123_ms

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas przedstawić moja A4

Audi A4 avant z 98r 1.9 tdi Quattro. W Niemczech 2 wlascicieli (od drugiego ja odkupiłem- polak pracujący w DE który ja zarejestrowal w kraju w 2004r) wiec ja jestem trzecim. Samochod wymagal kilku drobnych inwestycji w chwili zakupu (nowe lampy przod-pekniecia od kamieni) ale jego ogolny stan jak i cena byly zachęcające. Ksiazka serwisowa prowadzona do samego konca wiec to był kolejny plus tego egzemplarza. Przebieg gdy kupilem w lipcu 252 tys.(ostatni wpis do KS 249 tys. marzec 2010) Zaraz po zakupie wymienilem wszystkie plyny eksploatacyjne oraz filtry. Przy 260 kompletny rozrząd, termostat (wpis do książki serwisowej)

Wyposazenie (nie powala na kolana) :naughty:

-naped Quattro

-2x elektr szyby

-elektr lusterka

-4 poduszki pow

-klimatronik sprawny

-liczniki z dodatkowymi wskaźnikami i termometrem

-listwy a’la Carbon z napisem Quattro

-ori alufelgi 16

-dodatkowe podświetlenie pod nogami po otwarciu drzwi i w boczkach drzwi

-polkubelki w dobrym stanie (fotel kierowcy jedno otarcie) a reszta ok.

-i kilka innych mniej waznych.

Pare rzeczy do zrobienia:

Z zewnatrz:

-boczne biale kierunki

-relingi dachowe

-lampy przod polift (nowki DEPO + BIXY 4300K

-malowanie obydwu zderzakow

-nowa dokladka tylnego zderzaka

-polerka fajek (końcówek tłumika)

-felgi AVUS lub S-line 17"

-sciema szyb

-gleba 30mm

-montaz czujnikow parkowania

-polerka lakieru

-montaz nowej plyty pod silnik i skrzynie biegow

-duze lusterko od strony pasazera (z angola)

-przemalowanie ramki grilla na czarny

-grill rs4

W srodku:

-car audio: radio JVC, wzmacniacz i tuba w bagażniku (wszystko srednie bo nie jestem jakims koneserem nagłośnienia)

-wymiana panela klimatronik

-montaz ramek na licznik

-renowacja kiery i galki zmiany biegow

-podlokietnik

-podswietlane kratki

Mody mechaniczne:

-wyciecie kata

-virus

-FMIC

-BRD/AWX i 216-tki

-Radzikowski

-wieksze heble (s4)

Mody wypisane w planowanej kolejności realizacji. Mechaniczne to może kiedys (na razie sama mapa musi wystarczyc). Czesc tych modyfikacji zostanie wdrozona na wiosne (jak zniknie snieg). Mam zamiar wymalowac obydwa zderzaki, założyć nowa tylna dokładkę z czujnikiem parkowania (stara jest już klejona) fele i przednie lampy zespolone. Po tych modach moja :a4fan: zacznie wyglądać tak jak się to należy.

Zimowa sesja + lekki dzwon

p1030666.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030659z.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030661hv.th.jpg

p1030651b.th.jpg

A tu wnetrze

Uploaded with ImageShack.us

p1030615i.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030625.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030628k.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030630o.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030635s.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1030631e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcia przedstawiaja aktualny stan w jakim znajduje się moja 4 (po stłuczce) i po kilku modach które sa czescia calego skromnego projektu. Nie wiem czemu ale nie mam zdjęć zaraz po kupnie Audi wiec nie ma do czego przyrównać. Dotychczasowa ilość modow nie powala na kolana ale od tej pory dalsza czesc projektu (każda zmiana) będzie miala swoje fotostory.

Czekam na opinie o mojej Audi. Nie boje się krytyki a jakies porady mile widziane.

:> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon podstawą tuningu :naughty:

U mnie też zaczęło się od stłuczki. Będzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś fajne auto, a zrobiłeś szopkę (czy jak wolisz kupę) :gwizdanie:

co taki zagorzały fan inżynierów i projektantów audi myślał planując te wszystkie mody?

białe kierunki w avancie 98'? -kupa

ramki na zegary? -kupa

relingi? gdyby miały być to byłyby tam od początku...

a teraz najlepsze :decayed:

pozwolisz że zacytuję:

Moim zdaniem Audi nie po to wyprodukowalo kilka tys sztuk rs4 b5 o wyrozniajacym je z tlumu b5-tek wygladzie zeby ktos robil taka szopke... bla bla ...Rs4 jest kultowym modelem dla prawdziwego pasjonata a to co ty pokazales jest dla mnie tego nedzna namiastka :thumbdown:

a w wątku o Twojej furze czytam że będziesz zakładał grill od RS4 i zderzak od eSki

znaczy co? robisz nędzną namiastkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz michal... bo inzynierowie Audi nie docenili przedlifta;p a Markowi się trochu miesza;p ....

felgi a’la rs4 nie AVUS tylko te od B7 srebrne 17" -chesz założyć felgi podróby rs'a? przecie to zgroza i "szopka" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, on ma avanta.

On może :polew:

tak podejrzewałem :polew:

dawno nikt mnie tak nie rozbawił na forum, jak właściciel tego avanta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, tylko za bardzo nie zmieniaj myśli inżynierskiej bo szopka wyjdzie, ale nie jest źle :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś fajne auto, a zrobiłeś szopkę (czy jak wolisz kupę) :gwizdanie:

co taki zagorzały fan inżynierów i projektantów audi myślał planując te wszystkie mody?

białe kierunki w avancie 98'? -kupa

ramki na zegary? -kupa

relingi? gdyby miały być to byłyby tam od początku...

a teraz najlepsze :decayed:

pozwolisz że zacytuję:

Moim zdaniem Audi nie po to wyprodukowalo kilka tys sztuk rs4 b5 o wyrozniajacym je z tlumu b5-tek wygladzie zeby ktos robil taka szopke... bla bla ...Rs4 jest kultowym modelem dla prawdziwego pasjonata a to co ty pokazales jest dla mnie tego nedzna namiastka :thumbdown:

a w wątku o Twojej furze czytam że będziesz zakładał grill od RS4 i zderzak od eSki

znaczy co? robisz nędzną namiastkę?

przykro mi Michal ze nie mogles sie w inny sposob ,,odgrysc" za to co ci napisalem na watku Brzezina ale jezeli tylko na tyle cie stac (wejsc na ten watek i sr** po kątach) to az mi sie ciebie zal troche robi :thumbdown:

Co do kupy (tak nazwales czesc moich modow) to ublizyles 3/4 posiadaczy A4 przedliftowych na tym forum ale to jest twoje zdanie i w przeciwienstwie do ciebie i paru innych umie je uszanowac...

A co do nedznej namiastki to tez sam sobie i swojej furce pojechales (ja do niej nic nie mam bo dla mnie kox ale czytam co napisales i rozumuje w dwie strony :wink4:)tylko z ta roznica ze ty juz zrobiles ,,nedzna namiastke" a ja jeszcze sie moge z tego wycofac :gwizdanie: wiec czasem warto sie zastanowic i przemyslec zanim komus wejdziesz z butami na nowy dywan :wink4:

Szopka nazwalem bodykit rs4 w sedanie dieslu a jezeli ty tak nazywasz przedliftowy model z paroma delikatnymi modami to masz problem z logiczna interpretacja czytanych slow ale to sa juz braki z pierwszych klas szkoly podstawowej nie do nadrobienia :cool1:

Czyli radzisz zalozyc z powrotem te kierunki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi Michal ze nie mogles sie w inny sposob ,,odgrysc" za to co ci napisalem na watku Brzezina

wątek Brzezina nie jest od odgryzania się

jezeli tylko na tyle cie stac (wejsc na ten watek i sr** po kątach) to az mi sie ciebie zal troche robi :thumbdown:

pier**l się pajacu, dyskusja z takimi ludźmi jest daremna, ale pozwól ze ci wytłumaczę co miałem na myśli

Oceniając twoje auto odniosłem się do wypowiedzi, w których twierdzisz że modyfikacje upodabniające auto do RS4 to szopka (czy też kupa), ok każdy ma swoje zdanie i szanujmy to. Ale k**wa, jak ja wchodzę do twojego tematu i czytam że będziesz zakładał te znienawidzone elementy z mocniejszych aut do swojego diesla, to nasuwa się tylko jedno pytanie: po co tak pier**lić?

Co do kupy (tak nazwales czesc moich modow) to ublizyles 3/4 posiadaczy A4 przedliftowych na tym forum ale to jest twoje zdanie i w przeciwienstwie do ciebie i paru innych umie je uszanowac...

A co do nedznej namiastki to tez sam sobie i swojej furce pojechales (ja do niej nic nie mam bo dla mnie kox ale czytam co napisales i rozumuje w dwie strony :wink4:)tylko z ta roznica ze ty juz zrobiles ,,nedzna namiastke" a ja jeszcze sie moge z tego wycofac :gwizdanie:

następnym razem jak będę coś do ciebie pisał to postaram się użyć nieco prostszych w przekazie słów, tymczasem zachęcam do lektury, hasło na dziś IRONIA

to masz problem z logiczna interpretacja czytanych slow ale to sa juz braki z pierwszych klas szkoly podstawowej nie do nadrobienia :cool1:

zaufaj, nie chcesz żebym to skomentował :polew:

Czyli radzisz zalozyc z powrotem te kierunki???

jak poczytasz już o tej ironii, to chyba nie zapytasz drugi raz

PS gdyby istniała taka możliwość dodałbym cię do ulubionych, tak mi poprawiasz humor :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nerwy nie wytrzymaly... Ale jezeli brakuje czlowiekowi inteligencji i slow w wypowiedzi to zaczyna uzywac przeklenstw wiec juz wszystko wiemy :wink4: A co do dodawania do ulubionych to bylbys moim nr1 w kategorii ,,porazka umyslowa" :gwizdanie:

jezeli tylko na tyle cie stac (wejsc na ten watek i sr** po kątach) to az mi sie ciebie zal troche robi :thumbdown:

pier**l się pajacu, dyskusja z takimi ludźmi jest daremna, ale pozwól ze ci wytłumaczę co miałem na myśli

Oceniając twoje auto odniosłem się do wypowiedzi, w których twierdzisz że modyfikacje upodabniające auto do RS4 to szopka (czy też kupa), ok każdy ma swoje zdanie i szanujmy to. Ale ku***a, jak ja wchodzę do twojego tematu i czytam że będziesz zakładał te znienawidzone elementy z mocniejszych aut do swojego diesla, to nasuwa się tylko jedno pytanie: po co tak pier***ić?

Kolego popros mamusie zeby przeczytala ci na spokojnie moja wypowiedz na temat kupy a jezeli tego nie zatrybisz to jeszcze raz i do skutku a pozniej zacznij filozofowac. Bo samodzaielne czytanie i rozumienie widze nie jest twoja mocna strona. Sprawa rozchodzi sie o sam bodykit (nie mowie o efekcie koncowym, o jakosci wykonania bo to jest naprawde fejnie zrobione w tym sedanie) ale o sam poroniony pomysl!!! Pisales ze takich aut jest kilkanascie na swiecie bo tylko pojeb by sie pisal na takie cos. Jezeli dalej nie zrozumiesz to badz tak laskawy i nie wchodz na ten watek bo nigdy sie nie dogadamy. Zacytuj mi fragment mojej wypowiedzi typu ,,grill rs to szopka" lub zderzak s4 jest do d*py i wyglada jak tylna dokladka u Brzezina" :polew: a przyznam ci racje. Poki co mamusia i lektura :wink4:

I nie doczytales ze mody sa wypisane w planowanej kolejnosci realizacji a zderzak z eski i grill rs sa na samym koncu (Za polerka koncowek wydechu):gwizdanie: Powtorka akcji CALA POLSKA CZYTA DZIECIOM

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie juz oboje na luz bo się tych wypracowań czytać nie da. no chyba ze chcecie miec po kropie :naughty:

Michał po prostu ogarnął sztukę modzenia, a Ty Słodki uparcie bronisz swojego... to tak jakby pier**lic wyzszosci benzyny nad dieslem :gwizdanie:. Jeden woli kredki a drugi mazaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec moze wejdzie na ,,WYZSZY POZIOM" modzenia i zrobi rs4 w sedanie.

Jeden z kilkunastu na swiecie :kox: :kox: :kox:

A tak na serio Audi Michala to dla mnie jeden z lepszych egzemplarzy B5 na forum :kox:.Stylistycznie bez zarzutu i dochodza mody mechaniczne :kox: ale nie o tym mowa :)

Zgodzie sie z toba topor ze kazdy ma swojego Boga (tak to nazwe :mysli:) ale to nie jest powod zeby wchodzic komus na watek i pisac takie pierdoly jak michal... A jak sie mu wytlumaczy i pisze prawde nabijajac sie z jego slow i uzywac ich przeciwko niemu, to prostak (brak innego okreslenia) zaczyna przeklinac bo na nic innego go nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nerwy nie wytrzymaly... Ale jezeli brakuje czlowiekowi inteligencji i slow w wypowiedzi to zaczyna uzywac przeklenstw wiec juz wszystko wiemy :wink4: A co do dodawania do ulubionych to bylbys moim nr1 w kategorii ,,porazka umyslowa" :gwizdanie:

nerwy? :decayed:

śmieszysz mnie i tyle, na siłę próbując udowodnić jaki jesteś inteligentny

prowokując cię przekleństwami chciałem sprawdzić jak zareagujesz, no i muszę przyznać że mnie nie zawiodłeś

ale Karol dobrze mówi, koniec wypracowań, bo jak już mówiłem dyskusja jest daremna, kapituluję...

to prostak (brak innego okreslenia) zaczyna przeklinac bo na nic innego go nie stac.

tu się muszę z tobą zgodzić, czasami nie umiem znaleźć innych słów i robię tak:images?q=tbn:ANd9GcTD3jClDlKxXRrDGOcqOcsZIyEiIAa2Q5uJmPc_Sa93tAQGZbkePw

dokładnie tak było w twoim przypadku

EOT fajny samochód, ja bym już nic nie zmieniał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinając się od naszej sprzeczki muszę Ci powiedzieć że mody na duży plus :good: bardzo fajne się teraz prezentuje, chociaż dramatycznie brakuje gleby :gwizdanie:

no i te ramki rejestracji też mi się nie widzą, reszta ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoki, góry :giveheart:

Jeśli w tym roku uda mi się pojechać, to się odezwę :good:

Tak jak Michał napisał, brakuje tylko gleby :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze brakuje gleby ale zapytajcie kolegi Stanleja (byl u mnie po kola) jak wyglada moj dojazd (nawierzchnia drogi) do domu... Dramat :kwasny:

W sumie na rownej drodze lepiej to wyglada bo na polach to zawias sie roznie uklada ale i tak jest wyskoko. Pomysle nad jakims zestawem w wakacje jak bedzie troszke PLN...

A co do wakacji Adam to pisz smialo. Rodzice maja pensjonat z takimi widokami wiec mozesz liczysz na najlepszy pokoj w atrakcyjnej cenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...