Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu :decayed:

no nie tylko wódka... kto to był rok temu Poziek? :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu :decayed:

no i zawsze łatwiej drogę do domu odnaleść po śladach na śniegu jak się alkoholowy szwędacz włączy

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu :decayed:

no nie tylko wódka... kto to był rok temu Poziek? :polew:

też go tam chłodziliście ??

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu :decayed:

no nie tylko wódka... kto to był rok temu Poziek? :polew:

też go tam chłodziliście ??

a podobno gorąco mu było... ale po tym wyskoku chyba jeszcze bardziej zczerwieniał... choć mnie tam nie było to nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

no szkoda bo wódka najlepsza jest chłodzona w śniegu :decayed:

no nie tylko wódka... kto to był rok temu Poziek? :polew:

też go tam chłodziliście ??

a podobno gorąco mu było... ale po tym wyskoku chyba jeszcze bardziej zczerwieniał... choć mnie tam nie było to nie wiem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

spokojnie moze będzie tak jak w zeszłym roku , tydzień po zlocie czyli 7 Kwietnia 2010 tak było w Bukowinie :kox:

45956879.jpg

Opublikowano

życie :gwizdanie:

:wink4:

Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją :tongue4:

Ale opowiadacie, wystarczy dobry rozbieg i audiczka z FWD wyjedzie, a jak było 2 lata temu, śniegu 5m wysokości i się udało, no nie wszystkim :decayed:

Opublikowano

życie :gwizdanie:

:wink4:

Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją :tongue4:

Ale opowiadacie, wystarczy dobry rozbieg i audiczka z FWD wyjedzie, a jak było 2 lata temu, śniegu 5m wysokości i się udało, no nie wszystkim :decayed:

bo gdzie kal gdzie ale w bukowinie to już 2 zimówki trzeba mieć :decayed:

Opublikowano

życie :gwizdanie:

:wink4:

Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją :tongue4:

Ale opowiadacie, wystarczy dobry rozbieg i audiczka z FWD wyjedzie, a jak było 2 lata temu, śniegu 5m wysokości i się udało, no nie wszystkim :decayed:

Pablo myślisz że dasz radę :mysli: a jak duży ten rozbieg planujesz myślisz że z pod M1 styknie :naughty:

są tam jakieś wiadukty w pobliżu :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:36_________________________________________________Pablo podobno dzwoni po kolegach (a wiadomo że on WSZYSTKICH zna :polew:) i próbuje załatwić taki rozbieg:

Holmenkollen_Ski_Jump2_Oslo.jpg

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:36_________________________________________________Pablo podobno dzwoni po kolegach (a wiadomo że on WSZYSTKICH zna :polew:) i próbuje załatwić taki rozbieg:

mówisz że mu załatwiają zieloną linię :mysli:

byle nie zieloną milę

Opublikowano

życie :gwizdanie:

:wink4:

Pany bez Q niech sobie każdy przed wyjazdem worek soli zakupi dla pewności precz z burżuazją :tongue4:

Ale opowiadacie, wystarczy dobry rozbieg i audiczka z FWD wyjedzie, a jak było 2 lata temu, śniegu 5m wysokości i się udało, no nie wszystkim :decayed:

Pablo myślisz że dasz radę :mysli: a jak duży ten rozbieg planujesz myślisz że z pod M1 styknie :naughty:

są tam jakieś wiadukty w pobliżu :kox:

Tomek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no mi też się widzi że wiosna będzie... niestety... :thumbdown:

spokojnie moze będzie tak jak w zeszłym roku , tydzień po zlocie czyli 7 Kwietnia 2010 tak było w Bukowinie :kox:

45956879.jpg

:blink: eee.... to spox rozumiem że za śnieg było też zapłacone

tam po lewej na zdjęciu koło tego świerka to widać nogi tego Poźka o którym piszecie

:mysli:

Opublikowano

Tomek widze że do serca sobie wziąłeś tą ilość postów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

Opublikowano

Tomek widze że do serca sobie wziąłeś tą ilość postów :polew: :polew: :polew:

no kuwafa muszę mieć kolor kupy to zlota :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

ja biorę dechę bo po bani mi się nogi krzyżują

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

ja tam zabieram dupolotkę :gwizdanie:

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

OK zobaczymy kto będzie miał najlepsze wyjście z progu i lądowanie z telemarkiem

edc6705319de2b5637585feaa75d7251.jpg

apropos Marek ktoś mi mówił że to ty jesteś na letnim po tej kąpieli w morzu

pijak1.jpg

to twoje te cochones :mysli:

Opublikowano

Tomek widze że do serca sobie wziąłeś tą ilość postów :polew: :polew: :polew:

Kraków widze mocny będzie na zlocie :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.