Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

OK zobaczymy kto będzie miał najlepsze wyjście z progu i lądowanie z telemarkiem

edc6705319de2b5637585feaa75d7251.jpg

apropos Marek ktoś mi mówił że to ty jesteś na letnim po tej kąpieli w morzu

pijak1.jpg

to twoje te cochones :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

OK zobaczymy kto będzie miał najlepsze wyjście z progu i lądowanie z telemarkiem

edc6705319de2b5637585feaa75d7251.jpg

apropos Marek ktoś mi mówił że to ty jesteś na letnim po tej kąpieli w morzu

pijak1.jpg

to twoje te cochones :mysli:

na zimowym będzie wyglądał tak samo tylko ze śnieżką w gaciach i sztuczną szczęką metr od twarzy :decayed: :decayed:

Opublikowano

na zimowym będzie wyglądał tak samo tylko ze śnieżką w gaciach i sztuczną szczęką metr od twarzy :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

OK zobaczymy kto będzie miał najlepsze wyjście z progu i lądowanie z telemarkiem

edc6705319de2b5637585feaa75d7251.jpg

apropos Marek ktoś mi mówił że to ty jesteś na letnim po tej kąpieli w morzu

pijak1.jpg

to twoje te cochones :mysli:

na zimowym będzie wyglądał tak samo tylko ze śnieżką w gaciach i sztuczną szczęką metr od twarzy :decayed: :decayed:

grozisz mi? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?

wszyscy, konkurs się zrobi 4 skoczni :polew:

OK zobaczymy kto będzie miał najlepsze wyjście z progu i lądowanie z telemarkiem

edc6705319de2b5637585feaa75d7251.jpg

apropos Marek ktoś mi mówił że to ty jesteś na letnim po tej kąpieli w morzu

pijak1.jpg

to twoje te cochones :mysli:

na zimowym będzie wyglądał tak samo tylko ze śnieżką w gaciach i sztuczną szczęką metr od twarzy :decayed: :decayed:

grozisz mi? :decayed: :decayed: :decayed:

mnie prawdopodobnie nie będzie,ale mogę komuś zlecić podstawienie ci nogi :naughty::decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________...jak znam życie będziesz obszorowany, już przed zlotem :decayed:

Opublikowano

próbować możecie :wink4: :wink4: :decayed:

Opublikowano

ja robaczki też się tam postaram pojawić, zobaczymy czy jest tam tak fajnie jak wszyscy mówią :cool1:

Opublikowano

ja robaczki też się tam postaram pojawić, zobaczymy czy jest tam tak fajnie jak wszyscy mówią :cool1:

raz przyjedziesz to będziesz zawsze wracać :decayed:
Opublikowano

ja robaczki też się tam postaram pojawić, zobaczymy czy jest tam tak fajnie jak wszyscy mówią :cool1:

raz przyjedziesz to będziesz zawsze wracać :decayed:

tym bardziej jak mnie poznasz... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja robaczki też się tam postaram pojawić, zobaczymy czy jest tam tak fajnie jak wszyscy mówią :cool1:

raz przyjedziesz to będziesz zawsze wracać :decayed:

tym bardziej jak mnie poznasz... :decayed: :decayed: :decayed:

skojarzę Cię pewnie po aucie :decayed:

Opublikowano

ja robaczki też się tam postaram pojawić, zobaczymy czy jest tam tak fajnie jak wszyscy mówią :cool1:

raz przyjedziesz to będziesz zawsze wracać :decayed:

tym bardziej jak mnie poznasz... :decayed: :decayed: :decayed:

to lepiej niech nie przyjeżdża :kox:
Opublikowano

ja robaczki też się tam postaram pojawić, zobaczymy czy jest tam tak fajnie jak wszyscy mówią :cool1:

raz przyjedziesz to będziesz zawsze wracać :decayed:

tym bardziej jak mnie poznasz... :decayed: :decayed: :decayed:

to lepiej niech nie przyjeżdża :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano

aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedzi :kox:

Opublikowano

aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedzi :kox:

oj zdziwiłbyś się ... wiesz co się na Śląskich dzieje :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedzi :kox:

oj zdziwiłbyś się ... wiesz co się na Śląskich dzieje :gwizdanie: :naughty:

potwierdzam :naughty:

Opublikowano

aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedzi :kox:

oj zdziwiłbyś się ... wiesz co się na Śląskich dzieje :gwizdanie: :naughty:

potwierdzam :naughty:

:thumbdown: nuda tam jak cholera :decayed:

Opublikowano

pytanko do organizatorów :

czy jest możliwośc zmiany terminu zlotu ? czy może się odbyć 2 tygodnie wcześniej ?

prywatnie nie mam nic obecnemu terminowi ale gdyby dało się 2 tygodnie wcześniej to Siemianowi by nie pasowało

Opublikowano

pytanko do organizatorów :

czy jest możliwośc zmiany terminu zlotu ? czy może się odbyć 2 tygodnie wcześniej ?

prywatnie nie mam nic obecnemu terminowi ale gdyby dało się 2 tygodnie wcześniej to Siemianowi by nie pasowało

:polew:

Opublikowano

pytanko do organizatorów :

czy jest możliwośc zmiany terminu zlotu ? czy może się odbyć 2 tygodnie wcześniej ?

prywatnie nie mam nic obecnemu terminowi ale gdyby dało się 2 tygodnie wcześniej to Siemianowi by nie pasowało

i tu się mylisz. :naughty: :naughty: :naughty: Po zlocie w Jarosławcu nadałem zlotom priorytet 1 co oznacza że w okolicy teoretycznych terminów nic nie planuje dopóki nie będzie ustalony konkretny termin. :decayed:

Tak zrobiłem w tym roku i pierwszy raz od dawien dawna nie zaplanowałem jeszcze urlopu na nartach we Wloszech (co przez ostatie 2 lata mi kolidowało- coś mi się wydaje że masz wtyki w dziale rezerwacji Neckermanna... :polew: :polew: :polew: :polew:)

Opublikowano

czyli jedziesz ?

obiecuję że tym razem znalezienie auta w lesie nie bęzie trwało dłużej niż ostatnio :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:58_________________________________________________a navi na bank będziesz miał nowy model :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:58_________________________________________________jak ktoś ma foto niech wklei navi Siemiana z letniego :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.