Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kierowce mieć to dobra opcja :kox:

dlatego babinę zabieram :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mamy KOMPLET :kox:

Opublikowano

Mamy KOMPLET :kox:

Piknie kielo cud

ciekawe ile zostanie :decayed:

Opublikowano

Iverson mordo Ty Moja, wreszcie się z Tobą napiję :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox::decayed:

Opublikowano

Mamy KOMPLET :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ps, spoko jeszcze jakies miejsca sie znajda zapewne a wiec zapisywac się na liste rezerwową :kox:

Opublikowano

dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: :kox: :kox:

no i przede wszystkim jedziesz sam a nie "+ 1" :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Moskal bedzie okazja Twoje ur opic :decayed:

Opublikowano

moskal wspominał że w tym roku w BT nie pije :decayed: :decayed: :decayed:

popitki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: :kox: :kox:

no i przede wszystkim jedziesz sam a nie "+ 1" :good: :good: :good: :good:

" a na choooj mnie ten kaktus" tam :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Moskal bedzie okazja Twoje ur opic :decayed:

:good: :good: :good:

moskal wspominał że w tym roku w BT nie pije :decayed: :decayed: :decayed:

nie mówiłem ze nie bede pił , tylko ze "prawie" nie bede pił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

" a na choooj mnie ten kaktus" tam :naughty: :naughty: :naughty:

dokładnie :good: :good: :good:

Opublikowano

moskal, ty nie kombinuj, Bracie, bo ja Ci wiszę flaszkę :D

Opublikowano

moskal, ty nie kombinuj, Bracie, bo ja Ci wiszę flaszkę :D

:wink4: flache wypijemy , mamy duzo czasu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: :kox: :kox:

no i przede wszystkim jedziesz sam a nie "+ 1" :good: :good: :good: :good:

" a na choooj mnie ten kaktus" tam :naughty: :naughty: :naughty:

Żeby miał Cię kto do domu odwieźć :naughty:

Opublikowano

A teraz z innej beczki :decayed:

Jade pierwszy raz odkąd mam swoje :audi: (luty 2010 :tongue4:) i mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

Opublikowano

dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: :kox: :kox:

no i przede wszystkim jedziesz sam a nie "+ 1" :good: :good: :good: :good:

" a na choooj mnie ten kaktus" tam :naughty: :naughty: :naughty:

Żeby miał Cię kto do domu odwieźć :naughty:

Najwięcej ludzi będzie ze Śląska :cool: to jakieś miejsce w bagażniku się u kogoś znajdzie :naughty: :naughty:
Opublikowano

mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" :good:

Opublikowano

mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" :good:

możesz opisać bliżej bo sam się pierwszy raz wybieram :shocked: :shocked:

Opublikowano

mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" :good:

możesz opisać bliżej bo sam się pierwszy raz wybieram :shocked: :shocked:

moskal... :bag:

nie pisz na publicznym.. :chytry::przebiegly:

Opublikowano

mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" :good:

możesz opisać bliżej bo sam się pierwszy raz wybieram :shocked: :shocked:

moskal... :bag:

nie pisz na publicznym.. :chytry::przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z tego co wiem a raczej co słyszałem to z moskala stary pijak jest :tongue4::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.