Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Tobą w piciu niema mocnych

ja tam do picia nie siadam, wolę rozmowy o sztuce, teatrze, tańcu :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...wolę rozmowy o sztuce, teatrze, tańcu :naughty:

taaa... po odpowiedniej dawce wódki :naughty:

:wink4:

Opublikowano

Poziek ja nic nie chcę mówić ale podobno z Tobą w piciu niema mocnych :naughty: a oto dowód z ostatniego zlotu :gwizdanie:

piwo-imprezka?

z Tobą w piciu niema mocnych

ja tam do picia nie siadam, wolę rozmowy o sztuce, teatrze, tańcu :naughty:

tyle rozmawiał że zaschło mu w gardle i się musiał napić :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

obejrzałem gościa i przypomina mi naszego admina :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale przynajmniej oszczędny jest , pije dwa razy to samo :naughty:

:kox: :kox:

Opublikowano

możesz opisać bliżej bo sam się pierwszy raz wybieram :shocked: :shocked:

moskal... :bag:

nie pisz na publicznym.. :chytry::przebiegly:

Pan moderator prosi , niestety nie moge :decayed:

z tego co wiem a raczej co słyszałem to z moskala stary pijak jest :tongue4::polew:

pomówienia , ale mysle ze damy rade :good:

ta on nie pije on upija innych :wink4:

najgorsza jest ta moja bezsenność.........

nie będzie... warszaFka się tak zawsze napina a potem spać idą o 21 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

doprawdy ???? a kto cie w środku nocy z łóżka ściagał rok temu ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

doprawdy ???? a kto cie w środku nocy z łóżka ściagał rok temu ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

z łóżka ściagał

Coś mu robił ? Zasłużył ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

z łóżka ściagał

Coś mu robił ? Zasłużył ? :naughty: :naughty: :naughty:

nic...

fotka poglądowa...

_MG_4371.jpg

Opublikowano

Gdzie nie spojrzę to moskal wszystkich ciągnie do parteru :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciekawe po co :gwizdanie: i po jaką cholerę tak się pcha każdemu do łóżka :polew: :polew: :polew:

po tych fotach się zastanawiam czy jak ktoś będzie pukał do drzwi rano czy otworzyć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ciekawe po co :gwizdanie: i po jaką cholerę tak się pcha każdemu do łóżka :polew: :polew: :polew:

po tych fotach się zastanawiam czy jak ktoś będzie pukał do drzwi rano czy otworzyć :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: o k**wa , jak dobrze pamiętam , to po zmroku radze nie otwierac nikomu
Opublikowano

ciekawe po co :gwizdanie: i po jaką cholerę tak się pcha każdemu do łóżka :polew: :polew: :polew:

po tych fotach się zastanawiam czy jak ktoś będzie pukał do drzwi rano czy otworzyć :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a , jak dobrze pamiętam , to po zmroku radze nie otwierac nikomu

też byłeś głupi i otworzyłeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja nawet klucza nie miałem , tylko Adaś miał pare kartonów vodki i kurfa , jak psy żeście krążyli dookoła :cool1:

Opublikowano
:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:
Opublikowano

kurde czytam i właśnie trenujemy porównujemy DeLux i Żubrówkę biała póki co 1:0 dla żubrówki :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:

trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko :good: dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą :naughty:

Opublikowano

:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:

trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko :good: dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą :naughty:

nie mów mu tak, po on potem myśli, że potrzebny jest :decayed: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:

trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko :good: dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą :naughty:

żebyś choć raz pokazał że masz jaja i nie przepraszał na Pw po takich postach :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:

trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko :good: dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą :naughty:

żebyś choć raz pokazał że masz jaja i nie przepraszał na Pw po takich postach :gwizdanie:

ma być błysk na mój przyjazd, Jarko będzie parking odbierał także spraw się dobrze, a usiądziesz przy ognisku na imprezie :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.