Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:

trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko :good: dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą :naughty:

żebyś choć raz pokazał że masz jaja i nie przepraszał na Pw po takich postach :gwizdanie:

ma być błysk na mój przyjazd, Jarko będzie parking odbierał także spraw się dobrze, a usiądziesz przy ognisku na imprezie :naughty::decayed:

Poziu Ty wiesz.........................co tylko powiesz..........................nawet by mi się nie śniło żeby sie sprzeciwić :notworthy:

podjazd będzie czyściutki - płatka śniegu nie znajdziesz a ognisko cyc malina

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łe tam, nie umiesz się bawić :disgust::tongue4:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Są jakieś miejsca wolne? piszę się jak co :>

Opublikowano

Są jakieś miejsca wolne? piszę się jak co :>

żeś się k**wa Tolek obudził... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja wczoraj dopiero do kraju wróciłem!! :tongue4:

Opublikowano

Są jakieś miejsca wolne? piszę się jak co :>

pisz się pisz Tolek na "listę rezerwową" ( PW do Jarko ), na pewno ktoś zrezygnuje :wink4:

Opublikowano

:hi: Poziu - wołałeś mnie ponoć :naughty:

trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko :good: dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą :naughty:

żebyś choć raz pokazał że masz jaja i nie przepraszał na Pw po takich postach :gwizdanie:

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

Opublikowano

to muszę z ziomkami pogadać :gwizdanie: i opuścić listę rezerwowych, aby zapisać się do normalnej :naughty:

Opublikowano

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

nie da rady najpierw musi odśnieżyć , posprzątać ... jak pójdziesz spać może znajdzie czas na jakiegoś browca po kryjomu :decayed:

Opublikowano

ja wczoraj dopiero do kraju wróciłem!! :tongue4:

cóż... peszek...

Przyśle Ci pocztówke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale kolega stawia , w końcu € przywiózł :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Opublikowano

dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

łojojoj :zyzol:

Opublikowano

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

a Ty już o numerkach... ??? :decayed::naughty:

Opublikowano

ale kolega stawia , w końcu € przywiózł :naughty: :gwizdanie:

niestety, same wydatki :thumbdown:, zero przychodów, ale na browarek zawsze się znajdzie :hi:

Opublikowano

a Ty już o numerkach... ??? :decayed::naughty:

na dodatek tzw. szybkich :naughty: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:12_________________________________________________

niestety, same wydatki :thumbdown:, zero przychodów, ale na browarek zawsze się znajdzie :hi:

Taaa Ty nie ściemniaj kolego :cool1:

Opublikowano

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

a Ty już o numerkach... ??? :decayed::naughty:

ziom zabieram ze 3 pejczyki, 2 pary kajdanek, jabłko adama i kilka korków analnych :kox:

Opublikowano

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

a Ty już o numerkach... ??? :decayed::naughty:

ziom zabieram ze 3 pejczyki, 2 pary kajdanek, jabłko adama i kilka korków analnych :kox:

to sie miron ucieszy... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a Ty już o numerkach... ??? :decayed::naughty:

na dodatek tzw. szybkich :naughty: :gwizdanie:

Żadnej ściemy, bez takich mi tu proszę :no:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:12_________________________________________________

niestety, same wydatki :thumbdown:, zero przychodów, ale na browarek zawsze się znajdzie :hi:

Taaa Ty nie ściemniaj kolego :cool1:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:15_________________________________________________Żadnej ściemy, bez takich mi tu proszę
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.