Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz to koty a ciekawe z kim pić bedziesz jak Ci vódki braknie :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

teraz to koty a ciekawe z kim pić bedziesz jak Ci vódki braknie :polew:

Najpierw niech z cytrynówką Sobie poradzi :naughty:

Opublikowano

właśnie..

trzeba im powiedzieć,bo jak jeszcze nie byli,to nie wiedzą kto wódkę na zlot kupuje :decayed:

Opublikowano

właśnie..

trzeba im powiedzieć,bo jak jeszcze nie byli,to nie wiedzą kto wódkę na zlot kupuje :decayed:

Poziek :wink4:

Opublikowano

jak Ci vódki braknie :polew:

takie kocury jak Wy od 4 już lat przynoszą wódkę starszyźnie klubowej, tj. klubowiczom i VIPom...

nie widzę powodu aby w tym roku miało być inaczej :naughty: :naughty:

Opublikowano

Na mnie nie patrzcie :decayed: ja kupuje 2 flaszki ino :naughty:

Opublikowano

właśnie..

trzeba im powiedzieć,bo jak jeszcze nie byli,to nie wiedzą kto wódkę na zlot kupuje :decayed:

nie wiedzą jeszcze jak wygląda chrzest kotów na zlocie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak Ci vódki braknie :polew:

takie kocury jak Wy od 4 już lat przynoszą wódkę starszyźnie klubowej, tj. klubowiczom i VIPom...

nie widzę powodu aby w tym roku miało być inaczej :naughty: :naughty:

:good:

Opublikowano

Najpierw niech z cytrynówką Sobie poradzi :naughty:

Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: :blink: :slina:

W tym roku w BT cytrynówki nie tykam :naughty: Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać :decayed:

Chudi Ci nagra, se obejrzysz :naughty:

Opublikowano

Najpierw niech z cytrynówką Sobie poradzi :naughty:

Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: :blink: :slina:

W tym roku w BT cytrynówki nie tykam :naughty: Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać :decayed:

nie mięknij mam dla Ciebie taką jesienną produkcją z owoców drylowanych na górskiej źródlanej wodzie :kox:

Opublikowano

Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: :blink: :slina:

W tym roku w BT cytrynówki nie tykam :naughty: Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać :decayed:

Ta ja to piłem w Jarosławcu i o 21.30 grzecznie mnie żonka do domku prowadziła :kox:

Opublikowano

Najpierw niech z cytrynówką Sobie poradzi :naughty:

Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: :blink: :slina:

W tym roku w BT cytrynówki nie tykam :naughty: Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać :decayed:

właśnie widziałem,że ostatnio oglądałeś,ale dziwiło mnie,że poruszasz się z zaparowanym okularem,teraz wiem dlaczego :decayed: :decayed:

Opublikowano

Najpierw niech z cytrynówką Sobie poradzi :naughty:

Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: :blink: :slina:

W tym roku w BT cytrynówki nie tykam :naughty: Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać :decayed:

właśnie widziałem,że ostatnio oglądałeś,ale dziwiło mnie,że poruszasz się z zaparowanym okularem,teraz wiem dlaczego :decayed: :decayed:

Nawet zdjęcia widziałem, że niby byłem na fajerwerkach :naughty: No ja Boga kocham nie pamiętam :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pamiętam tylko jak wszyscy namawiali Cie na numer z zaspą, ale byłeś tak zaobsorbowany cytrynówką że nie dałeś rady ;)

Opublikowano

przecież rok temu nie było śniegu :decayed:

Opublikowano

i właśnie w tym był cały numer :decayed:

Opublikowano

Pamiętam tylko jak wszyscy namawiali Cie na numer z zaspą,

:shocked: :shocked: ooooo to ciecie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Czyli jednak jakieś plusy cytrynówki były

Opublikowano

moment się skończyła :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.