Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie byłem, słyszałem, szkoda że nie widziałem :polew:

mozesz tylko żałować , załatw z Jarkiem parasol do BT to zrobimy riplej

Nie kuś, nie kuś :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie kuś, nie kuś :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie byłem, słyszałem, szkoda że nie widziałem :polew:

mozesz tylko żałować , załatw z Jarkiem parasol do BT to zrobimy riplej

lepiej nie,bo może nikt nie zauważy co wyprawiasz i się przepukliny nabawisz :polew: :polew:

Opublikowano

potrzebowałbym w Piątek,przed Zotem dostać się z lotniska w Kraku do Bukowiny-czekam na propozycje :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

potrzebowałbym w Piątek,przed Zotem dostać się z lotniska w Kraku do Bukowiny-czekam na propozycje :gwizdanie: :wink4:

zagadaj z chłopakami ze śląska może cie zabiorą będą tam tędy przejeżdżać właśnie w piątek :good:

Opublikowano

-czekam na propozycje :gwizdanie: :wink4:

Hehehehe podoba mi się to. Trzeba pokazać tym smarkaczom ledwo co władcom postów kto tu komu ma składać propozycje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hehehehe podoba mi się to. Trzeba pokazać tym smarkaczom ledwo co władcom postów kto tu komu ma składać propozycje :kox: :kox: :kox:

:decayed::wink4:
Opublikowano

ja juz bym pojechał :)

Opublikowano

potrzebowałbym w Piątek,przed Zotem dostać się z lotniska w Kraku do Bukowiny-czekam na propozycje :gwizdanie: :wink4:

zagadaj z chłopakami ze śląska może cie zabiorą będą tam tędy przejeżdżać właśnie w piątek :good:

dokładnie - tylko wsiadając komuś do auta zapytaj o nick.

Ja Ci zaraz wyślę na PW listę nicków którzy strasznie nie lubią zielonych - wiesz o co chodzi - bez sensu żebyś przyjechał na zlot i nie umiał siedzieć :polew:

Opublikowano

dokładnie - tylko wsiadając komuś do auta zapytaj o nick.

Ja Ci zaraz wyślę na PW listę nicków którzy strasznie nie lubią zielonych - wiesz o co chodzi - bez sensu żebyś przyjechał na zlot i nie umiał siedzieć :polew:

lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą :naughty::wink4:
Opublikowano

Miron78 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie - tylko wsiadając komuś do auta zapytaj o nick.

Ja Ci zaraz wyślę na PW listę nicków którzy strasznie nie lubią zielonych - wiesz o co chodzi - bez sensu żebyś przyjechał na zlot i nie umiał siedzieć :polew:

lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą :naughty::wink4:

siedź w krzakach i wsiadaj tylko do Srebrnej B7 na SGL.... oraz niebieskiej B7 SG......

jak Cię zauważy i zatrzyma się ktoś z B5 i B6 na SGL lub SG to za nic do statusu się nie przyznawaj.

Mów że władca postów jesteś i że nie cierpisz takich imprez ale jeden zlot musisz zaliczyć bo o klubowicza się starasz a zieloni to Cię tak wk***ją że jak któremuś na zlocie nie przyjebiesz to cud będzie nie mówiąc już o fioletowych lizo-d*pach czerwonego wodza - jedynie tak to widzę żebyś cały dotarł :confused4:

Opublikowano

dokładnie - tylko wsiadając komuś do auta zapytaj o nick.

Ja Ci zaraz wyślę na PW listę nicków którzy strasznie nie lubią zielonych - wiesz o co chodzi - bez sensu żebyś przyjechał na zlot i nie umiał siedzieć :polew:

lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą :naughty::wink4:

siedź w krzakach i wsiadaj tylko do Srebrnej B7 na SGL.... oraz niebieskiej B7 SG......

jak Cię zauważy i zatrzyma się ktoś z B5 i B6 na SGL lub SG to za nic do statusu się nie przyznawaj.

Mów że władca postów jesteś i że nie cierpisz takich imprez ale jeden zlot musisz zaliczyć bo o klubowicza się starasz a zieloni to Cię tak wk***ją że jak któremuś na zlocie nie przyjebiesz to cud będzie nie mówiąc już o lizo-d*pach fioletowych - jedynie tak to widzę żebyś cały dotarł :confused4:

dobra :wink4: i tak zrobię :naughty:
Opublikowano

no to widzimy się na zlocie :good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano

nie mówiąc już o fioletowych lizo-d*pach czerwonego wodza - jedynie tak to widzę żebyś cały dotarł :confused4:

:decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.