Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śląsk jak zawsze rządzi :kox: :kox: :kox::evil:

poczekaj na letni - jak będziecie mieli z 1000 km do przejechania w obie strony :wink4:

dokładnie - kozaki bo maja 120km :polew: :polew: :polew: :polew:

a na ostatni letni pojechała delegacja : miron+diman :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja kurwwa!! Co prawda ślązakiem się nie czuje ale Śląsk to Śląsk...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja kurwwa!! Co prawda ślązakiem się nie czuje ale Śląsk to Śląsk...

Ty to pionek jestes , nawet mi do głowy nie przyszedłes :decayed:

Opublikowano

nie zaczynaj znowu starcze z grodziska :decayed:

Opublikowano

nie zaczynaj znowu starcze z grodziska :decayed:

przepraszam , nie zauważyłem kropka , nie bede prowokował :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

nie zaczynaj znowu starcze z grodziska :decayed:

przepraszam , nie zauważyłem kropka , nie bede prowokował :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

matko... za co znowu?

żeby było na temat to powiem że prognozy pogodowe chyba jakieś lepsze dziś...

Opublikowano

za OT... niektórym się chyba okres spóznia... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:12_________________________________________________

1. Śląsk 29,14%

2. Mazowsze 20,00%

3. Małopolska 19,43%

4. Wielkopolska 6,86%

5. Łódź 6,29%

6. Pomorze 4,00%

7. Dolnyśląsk 3,43%

8. Podkarpackie 3,43%

9. Lubelskie 2,86%

11. Polska 2,29%

12. Warmia-Mazury 2,29%

13. UK 0,57%

Łódź - bardzo dobry i zaskakujący wynik :good:

a co to jest "Polska" że tak zapytam?

Tzn. kogo obrazuje...?

Opublikowano

nie zaczynaj znowu starcze z grodziska :decayed:

przepraszam , nie zauważyłem kropka , nie bede prowokował :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

matko... za co znowu?

żeby było na temat to powiem że prognozy pogodowe chyba jakieś lepsze dziś...

Pią

25.03

słaby śnieg

-2 °C

-11 °C

Sob

26.03

słaby śnieg

0 °C

-8 °C

Nie

27.03

słaby śnieg

-1 °C

-9 °C

Więcej

http://www.twojapogoda.pl/polska/malopolskie/zakopane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest "Polska" że tak zapytam?

Tzn. kogo obrazuje...?

Osoby nie zdeklarowane regionalnie :rolleyes:

Opublikowano

za OT... niektórym się chyba okres spóznia...

niech zgadne : chudineze ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________ja lece na zimówkach

Opublikowano

za OT... niektórym się chyba okres spóznia...

niech zgadne : chudineze ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________ja lece na zimówkach

Ja też.

BTW, na Twoich :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

za OT... niektórym się chyba okres spóznia...

niech zgadne : chudineze ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________ja lece na zimówkach

Ja też.

BTW, na Twoich :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Opublikowano

za OT... niektórym się chyba okres spóznia...

niech zgadne : chudineze ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

więc jednak to widać :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________ja miałem zakładać letnie ale w takim razie to przemyśle... Nie chciałbym znowu sarny zaliczyć po drodze :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

za OT... niektórym się chyba okres spóznia...

niech zgadne : chudineze ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

więc jednak to widać :polew: :polew: :polew: :polew:

no wspominałes coś o okresie to skapowałem o co chodzi :wink4:

Opublikowano

25.03

słaby śnieg

-2 °C

-11 °C

Sob

26.03

słaby śnieg

0 °C

-8 °C

Nie

27.03

słaby śnieg

-1 °C

-9 °C

Więcej

http://www.twojapogoda.pl/polska/malopolskie/zakopane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: f*ck a chciałem na letnich polecieć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

cały misterny plan psu w du.... :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

eeee tam Ja śmiga na lecie :quattro: da radę po za tym nie chce mi się zimówek zakładać z powrotem :evil:

Opublikowano

eeee tam Ja śmiga na lecie :quattro: da radę po za tym nie chce mi się zimówek zakładać z powrotem :evil:

weźcie kamerki Panowie :kox:

Opublikowano

weźcie kamerki Panowie :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzać listę czy wszystko się zgadza :!:

Jutro idzie do druku :cool1:

14280471.jpg

Opublikowano

U mnie gitara :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.