Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

A Wy nie macie innych problemów przed zlotem :?: :kox:

Zawołam mirona, zamknie temat i rozda po kropku :decayed:

Nie jedziemy pod Krokiew...

Pojedziemy pod Wawel :naughty: :naughty: :naughty:

Na "Zimnego Lecha" :naughty::kox:

Sobieskiego :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kaska za zlot poleciała :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku, a Ty jak byłeś Moderatorem to powiadamiałeś ludzi jak usuwałeś im posty ?

Powiadamiałem :kox: Z VIPów nie powiadamiałem jedynie oniaka bo mnie wk***iał, a jak usuwałem cokolwiek jakiemuś innemu VIPowi to zawsze o tym pisałem. Więc jednym słowem gońcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadamiałem :kox:

Ciekawe.

To była oznaka szacunku, nie to co teraz odpierdalają zielone sprzątaczki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadamiałem :kox:

Ciekawe.

To była oznaka szacunku, nie to co teraz odpierdalają zielone sprzątaczki :thumbdown:

Usunąłem Ci jednego posta**, a ty ryczysz jak mała dziewczynka i generalizujesz to tak, jakbyśmy chodzili za Wami i kasowali wam przynajmniej po jednym poście - dziennie :kox: Prawdziwe potwory nie szanujące niepisanych męskich zasad :cool1:

**Jednego posta dwa dni temu. A Ty przeżywasz to już trzeci dzień. :)

Ten szacunek, o którym piszesz działa w dwie strony. :wink4:

Poza tym to temat o Zlocie :gwizdanie:

Zapraszam na PW, albo do Otrębus - dostaniesz liścia :polew::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pisać posty na jakimś przyzwoitym poziomie to nie będą kasowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz was wszystkich pousuwam, bo robicie OT :evil:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szacunek, o którym piszesz działa w dwie strony. :wink4:

Zgadza się, ja napisałem kiedy nie informowałem o kasowaniu postów. Jeżeli u ciebie wygląda to tak samo to serdecznie pozdrawiam cie środkowym palcem. To po pierwsze.

A po drugie wbij sobie to pustego łba, że jak kasujesz coś członkowi Zarządu Klubu, który tu był zanim ty zrobiłeś sobie prawko, to wypadałoby o tym napisać w PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga komunikat. Wszystkie kolejne posty nie na temat lecą do kosza , a jak komuś się będzie nudziło to przygarnie kropka. Czas start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga komunikat. Wszystkie kolejne posty nie na temat lecą do kosza , a jak komuś się będzie nudziło to przygarnie kropka. Czas start

Czy na temat będzie jeśli napiszę chłopakom, którzy będą z Tobą w pokoju, że moczysz się pod prysznicem po 40 minut ? A jako balsam używasz wywaru z świniaczego zadu ? :gwizdanie: :gwizdanie: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga komunikat. Wszystkie kolejne posty nie na temat lecą do kosza , a jak komuś się będzie nudziło to przygarnie kropka. Czas start

Czy na temat będzie jeśli napiszę chłopakom, którzy będą z Tobą w pokoju, że moczysz się pod prysznicem po 40 minut ?

Może kiedyś :kox: Teraz nie ma siły oderwać magnesów z drzwi prysznicowych więc wchodzi do umywalki.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga komunikat. Wszystkie kolejne posty nie na temat lecą do kosza , a jak komuś się będzie nudziło to przygarnie kropka. Czas start

Czy na temat będzie jeśli napiszę chłopakom, którzy będą z Tobą w pokoju, że moczysz się pod prysznicem po 40 minut ? A jako balsam używasz wywaru z świniaczego zadu ? :gwizdanie: :gwizdanie: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może kiedyś :kox: Teraz nie ma siły oderwać magnesów z drzwi prysznicowych więc wchodzi do umywalki.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Podobno w Jarosławcu kazał Tomeksowi wyrwać drzwi i powiesić "cerate" ze stołu :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam w Bukowinie ? śnieg się trzyma ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze Stanleyem już na Was czekamy :kox:

IMG023.jpg

Jakoś dziwnie macie małe oczki :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze Stanleyem już na Was czekamy :kox:

IMG023.jpg

Jakoś dziwnie macie małe oczki :decayed::polew:

ujebali sie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łopatę do śniegu trzeba zabrać , lancuchy :kox: i oczywiście na zimowkach przyjechac ;( nie ma co liczyć ze pojadę w letnich kapciach w BT na Zlot :kwasny: powrot zimy jak nic bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...