Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale będzie spęd w Zakopcu :gwizdanie:

Oficlalne pożegnanie nastąpi 26 marca w Zakopanem. Tam odbędzie się benefis Adama "Skok do celu". To mają być ostatnie skoki czterokrotnego mistrza świata.

http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/mistrzostwa-swiata/2010-2011/malysz-konczy-kariere_sto2689819/story.shtml

dziś próbowałem bilet kupić, ale już nie ma, pewno od dłuższego czasu zresztą :gwizdanie:

Poziek jak jebnie na glebe, to i z daleka usłyszysz. :)

Kto to jest Poziek?? :mysli:

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto to jest Poziek??

To jest czarny koń skoków narciarskich załata dziurę po Adamie Małyszu :polew: :polew:

Opublikowano

i nie będę się pier**lił z żadnym telemarkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

z Twoimi "prostymi nogami" ciężko będzie o dobre noty za styl

Opublikowano

Skacze na proste nogi, wyhamuje berłem wbitym w śnieg niczym pług w ziemię :kox: :kox:

Opublikowano

Skacze na proste nogi, wyhamuje berłem wbitym w śnieg niczym pług w ziemię :kox: :kox:

Noty: 10.0 10.0 10.0 10.0 9.9

Opublikowano

Skacze na proste nogi, wyhamuje berłem wbitym w śnieg niczym pług w ziemię :kox: :kox:

Noty: 10.0 10.0 10.0 10.0 9.9

Bart ale w jakiej skali ? :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Opublikowano

Skacze na proste nogi, wyhamuje berłem wbitym w śnieg niczym pług w ziemię :kox: :kox:

Noty: 10.0 10.0 10.0 10.0 9.9

Bart ale w jakiej skali ? :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Przyjąłem 10 za maxa :) Tylko pamiętaj żebyś nie skończył jak Stoch... Masz wytrwać do czerwonej linii - inaczej noty polecą w dół :decayed:

BTW na Małysza jedziemy?

Opublikowano

BTW na Małysza jedziemy?

O kurfa...dopiero sobie uświadomiłem co tam się będzie działo :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

BTW na Małysza jedziemy?

O kurfa...dopiero sobie uświadomiłem co tam się będzie działo :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

zacznij pucować berło, cała Polska będzie patrzeć :naughty:

Opublikowano

Może razem jebną ostatni skok :mysli: To by było - Orzeł z Wisły i Poziu w dresie A4K :decayed::polew:

Opublikowano

Adi jest w zasadzie patronem Audi w PL (B6 Małysz) - może po skokach go na zlot zaprosimy? :naughty:

Opublikowano

To by było - Orzeł z Wisły i Poziu w dresie A4K :decayed::polew:

Specjalnie na skok założę ortalion Prezesa z czasów gdy wyglądał jak facet :cool1: Będzie lepsze noszenie w powietrzu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

ile tam ludu będzie to głowa mała :shocked:

Opublikowano

ile tam ludu będzie to głowa mała :shocked:

Może zaplanowałbyś jakiś koncert ? :naughty::kox:

Opublikowano

ile tam ludu będzie to głowa mała :shocked:

Może zaplanowałbyś jakiś koncert ? :naughty::kox:

owszem będzie wywiad z Małyszem pod krokwią a potem koncert gwiazdą wieczoru będzie nikt inny jak Moskal :decayed:

Opublikowano

ile tam ludu będzie to głowa mała :shocked:

Może zaplanowałbyś jakiś koncert ? :naughty::kox:

owszem będzie wywiad z Małyszem pod krokwią a potem koncert gwiazdą wieczoru będzie nikt inny jak Moskal :decayed:

będzie lans esą z flokowanym wnętrzem pod krokwią :kox:

Nieźle będzie zaje**** zakopianka w piątek z okazji Małysza

Opublikowano

oj będzie będzie :kox:

_________________________________________________

czemu tu tak grzecznie :wtf:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.