Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ście już tyle stron nawalili :shocked: ło matko i o czym to tak? niech który streści :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ście już tyle stron nawalili :shocked: ło matko i o czym to tak? niech który streści :decayed:

Jak zwykle, same ważne sprawy zlotowe :decayed:

Opublikowano

w skrócie hhhmmmmmmmm............. :drunk::pali::dance2::sexinbed::bla: :bla: :bla: :bla: :bla: i takie tam :wink4:

Opublikowano

Ście już tyle stron nawalili :shocked: ło matko i o czym to tak? niech który streści :decayed:

Jak zwykle, same ważne sprawy zlotowe :decayed:

to dobrze :decayed:
Opublikowano

co tu tak cicho? :przebiegly:

Opublikowano

co tu tak cicho? :przebiegly:

miesiąc do Zlotu-czego się spodziewasz :wink4:
Opublikowano

co tu tak cicho? :przebiegly:

miesiąc do Zlotu-czego się spodziewasz :wink4:

no właśnie- już tylko miesiąc :decayed:

Opublikowano

co tu tak cicho? :przebiegly:

cisza przed burzą! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to przyjade pks-em :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to przyjade pks-em :gwizdanie:

Autosana kupiłeś czy jakiś lepszy sprzęt ? :decayed:

Opublikowano

Siemain obiecal ze mi pomoze doprowadzic to do stanu zajebistego :kox: a moze i przy okazji jakas osobówka wyjdzie :wink4::polew:

autobus1_pap550.jpeg

Opublikowano

Siemain obiecal ze mi pomoze doprowadzic to do stanu zajebistego :kox: a moze i przy okazji jakas osobówka wyjdzie :wink4::polew:

autobus1_pap550.jpeg

:polew: no tak doświadczenie w takich sprawach to On już ma :polew:

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to przyjade pks-em :gwizdanie:

możesz jechać ze mną, ale będziesz się musiał klatki trzymać :decayed:

Opublikowano

Lepiej klatki niz spalonego dachu w PKS-ie :decayed: Nie no moze sie wyrobie jednak

Opublikowano

ale będzie spęd w Zakopcu :gwizdanie:

Oficlalne pożegnanie nastąpi 26 marca w Zakopanem. Tam odbędzie się benefis Adama "Skok do celu". To mają być ostatnie skoki czterokrotnego mistrza świata.

http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/mistrzostwa-swiata/2010-2011/malysz-konczy-kariere_sto2689819/story.shtml

Opublikowano

Pojedziemy popatrzymy. Podobno Poziek ma być przed skoczkiem :decayed:

Opublikowano

Słyszałem ,że już kiedyś w BT trenował :decayed:

Opublikowano

Pojedziemy popatrzymy. Podobno Poziek ma być przed skoczkiem :decayed:

:polew: :polew: :polew: ku.rwa chciałbym to widzieć
Opublikowano

ale będzie spęd w Zakopcu :gwizdanie:

Oficlalne pożegnanie nastąpi 26 marca w Zakopanem. Tam odbędzie się benefis Adama "Skok do celu". To mają być ostatnie skoki czterokrotnego mistrza świata.

http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/mistrzostwa-swiata/2010-2011/malysz-konczy-kariere_sto2689819/story.shtml

dziś próbowałem bilet kupić, ale już nie ma, pewno od dłuższego czasu zresztą :gwizdanie:

Opublikowano

ale będzie spęd w Zakopcu :gwizdanie:

Oficlalne pożegnanie nastąpi 26 marca w Zakopanem. Tam odbędzie się benefis Adama "Skok do celu". To mają być ostatnie skoki czterokrotnego mistrza świata.

http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/mistrzostwa-swiata/2010-2011/malysz-konczy-kariere_sto2689819/story.shtml

dziś próbowałem bilet kupić, ale już nie ma, pewno od dłuższego czasu zresztą :gwizdanie:

Poziek jak jebnie na glebe, to i z daleka usłyszysz. :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.