Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Miron, Prezes, Chudi :decayed:

o ja pieprze :facepalm: , to dobrze ze mnie tam nie bylo :good:

Moskal nic się nie martw... Poziowi się pomylił dżamajka room z emeryten party sponsored by Kubota

1026.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie powrzucajcie w końcu fotki z BT :cool1:

Toć wrzuciłem mało :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 10:56_________________________________________________

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Miron, Prezes, Chudi :decayed:

Czyli wymieniłeś tych którzy trzymali fason, a nie palili trawę jak by ich na papierosy nie było stać :polew: :polew:

Opublikowano

A ja jestem ciekaw kto zajebał mi ze stołu nowe ramki klubowe :thumbdown: pewnie to ten sam co Medalikowi kurtke podpierdzielił :decayed:

Opublikowano

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Miron, Prezes, Chudi :decayed:

Czyli wymieniłeś tych którzy trzymali fason, palili trawę jak by ich na papierosy nie było stać :polew: :polew:

eeeeeeeeee jaraliście trawę i nic nie powiedzieliście :?: :foch:

Opublikowano

Przywiozłem dyche , myslałem ze bedzie mało ale styklo . wspomógł mnie Davidn

Opublikowano

eeeeeeeeee jaraliście trawę i nic nie powiedzieliście :?: :foch:

:polew:

Opublikowano

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Miron, Prezes, Chudi :decayed:

Czyli wymieniłeś tych którzy trzymali fason, palili trawę jak by ich na papierosy nie było stać :polew: :polew:

eeeeeeeeee jaraliście trawę i nic nie powiedzieliście :?: :foch:

chytrusy :gwizdanie:

Opublikowano

chytrusy :gwizdanie:

Pamietasz Twojego "drugiego" przed wejsciem ??? zawory zwrotne puściły i dym poszedł kazdą mozliwą dziurą :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

I ten wzrok po 3 sekundach , powieki 1,5cm niżej :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Przywiozłem dyche , myslałem ze bedzie mało ale styklo . wspomógł mnie Davidn

trzeba sobie pomagac he he :cool1: imprezka na plus :wink4:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

A ja jestem ciekaw kto zajebał mi ze stołu nowe ramki klubowe :thumbdown: pewnie to ten sam co Medalikowi kurtke podpierdzielił :decayed:

Właśnie... Kto mi nie zapłacil za gadgety jakie brał na zlocie...

Przyznać się :przebiegly:

Opublikowano

A ja jestem ciekaw kto zajebał mi ze stołu nowe ramki klubowe :thumbdown: pewnie to ten sam co Medalikowi kurtke podpierdzielił :decayed:

Właśnie... Kto mi nie zapłacil za gadgety jakie brał na zlocie...

Przyznać się :przebiegly:

Już Ci się ktoś teraz przyzna :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

A ja jestem ciekaw kto zajebał mi ze stołu nowe ramki klubowe :thumbdown: pewnie to ten sam co Medalikowi kurtke podpierdzielił :decayed:

Właśnie... Kto mi nie zapłacil za gadgety jakie brał na zlocie...

Przyznać się :przebiegly:

ja tobie nie płaciłem..ale jak mi je za***ali to uja dostaniesz :kox::naughty:
Opublikowano
  • Autor

No tak... Teraz to będzie że każdemu za***ali :kox::polew: :polew: :polew:

Następnym razem zrobię jakieś stoisko czynne 2h po południu bo tak to już nic nie pamiętam :rolleyes:

Aha, ozi oddawaj za smycz :naughty:

Opublikowano

A ja jestem ciekaw kto zajebał mi ze stołu nowe ramki klubowe :thumbdown: pewnie to ten sam co Medalikowi kurtke podpierdzielił :decayed:

Właśnie... Kto mi nie zapłacil za gadgety jakie brał na zlocie...

Przyznać się :przebiegly:

jakbym dostała to co miałam dostać to bym zapłaciła :disgust: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakbym dostała to co miałam dostać to bym zapłaciła :disgust: :gwizdanie:

Dla Ciebie miałem skitrane w pokoju i też gdzieś wessało :evil:

Nawet ja Swojego nie mam... Podobnie jak rok temu :angry:

Opublikowano

jakbym dostała to co miałam dostać to bym zapłaciła :disgust: :gwizdanie:

Dla Ciebie miałem skitrane w pokoju i też gdzieś wessało :evil:

może w niewłaściwym pokoju szukałeś :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

wow a co dla Niej miałeś w pokoju?? :kox: :kox: :decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.