Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz wygląda trochę ładniej (okrąglej) niż ten "bałwan" na zdjęciu :naughty:

dokładnie, teraz to jak Ci jebnę nad uchem to padniesz na zawał :polew: :polew: :polew: :polew:

Poległem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:03_________________________________________________

Jak wy mnie dobrze znacie, planowałem skok na waleta :naughty:

Nie boisz się :mysli:

Skacz może na pupe :decayed:

nie

no nie mogę tej fotki namierzyć :disgust:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 13:38_________________________________________________mam

zaspa.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja zaraz poszukam fotkę może znajdę w mojej galerii :naughty::decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:06_________________________________________________Znalazłem fotkę która została zrobiona tuż po akrobacji Poźka :decayed:

11166.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli Poziek dotrwał do fajerwerków jak widze po zdjęciu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Czyli Poziek dotrwał do fajerwerków jak widze po zdjęciu :tongue4:

Tak, dwa lata temu i to mu wystarczy :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napatrzył się i teraz już mu nie zależy :cool1::naughty:

Opublikowano

Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wygląda :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wygląda :polew:

:no:

Opublikowano

Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wygląda :polew:

łoj...
Opublikowano

Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wyglądał :polew:

to było dwa lata temu :cool1:

Opublikowano

fakt, teraz trochę "przypakował"[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 20:23_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano

aha :decayed: ale i tak pewnie będzie ze wszystkimi pił nawet z niebieskimi :tongue4:

Opublikowano

aha :decayed: ale i tak pewnie będzie ze wszystkimi pił nawet z niebieskimi :tongue4:

o nie, na to trzeba sobie zapracować :cool1:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 20:29_________________________________________________zdjęcie jak pijesz z Panem Poźkiem na zlocie "bezcenne" :wink4:
Opublikowano

aha :decayed: ale i tak pewnie będzie ze wszystkimi pił nawet z niebieskimi :tongue4:

o nie, na to trzeba sobie zapracować :cool1:

Czyli co postawić mu cytrynówe przed nosem? :tongue4:

Opublikowano

to Pan Poziek jak uzna, że się nadajesz, przed tobą postawi :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

hmmm ciekawe :tongue4:

Opublikowano

Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wygląda :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wygląda :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Co w tym takiego śmiesznego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to Pan Poziek jak uzna, że się nadajesz, przed tobą postawi :gwizdanie: :cool1:

Ci się fartnęło rok temu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to Pan Poziek jak uzna, że się nadajesz, przed tobą postawi :gwizdanie: :cool1:

Ci się fartnęło rok temu :naughty: :naughty: :naughty:

Zawsze daje szansę, nawet takim pogibańcom jak memcezłem...jedną szansę :gwizdanie:

Opublikowano

to Pan Poziek jak uzna, że się nadajesz, przed tobą postawi :gwizdanie: :cool1:

Ci się fartnęło rok temu :naughty: :naughty: :naughty:

Zawsze daje szansę, nawet takim pogibańcom jak memcezłem...jedną szansę :gwizdanie:

jestem Ci dozgonnie wdzięczny za wyróżnienie Panie Poziek :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Nie wiem co ten głąb napisał, bo mam go w ignorach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.