Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz,zaraz,a jest tam jakieś miejsce na Zlot?

Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak swojego nawet nie ma gdzie parkować :naughty:

Opublikowano

zaraz,zaraz,a jest tam jakieś miejsce na Zlot?

Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok

:decayed:

wyobrażasz sobie ekipę 200 osób na jednej chacie... :shocked: :shocked: :shocked: a parking ,to chyba pod auchanem by musiał wynająć...
Opublikowano

zaraz,zaraz,a jest tam jakieś miejsce na Zlot?

Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok

:decayed:

wyobrażasz sobie ekipę 200 osób na jednej chacie... :shocked: :shocked: :shocked: a parking ,to chyba pod auchanem by musiał wynająć...

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie wiem,ale na pewno jakis supermarket jest... :blink:
Opublikowano

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie wiem,ale na pewno jakis supermarket jest... :blink:

Nie ma...w Gliwicach jest :decayed:
Opublikowano

...no to pole jakieś pozostaje... :decayed:

Opublikowano

Nie ma...w Gliwicach jest :decayed:

Dokładniej przy zjeździe na A4 :wink4:

Opublikowano

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie wiem,ale na pewno jakis supermarket jest... :blink:

:no: żabka to maks - byłem wczoraj na tej wsi :cool1:
Opublikowano

zaraz,zaraz,a jest tam jakieś miejsce na Zlot?

Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok

:decayed:

wyobrażasz sobie ekipę 200 osób na jednej chacie... :shocked: :shocked: :shocked: a parking ,to chyba pod auchanem by musiał wynająć...

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:disgust:

mamy żabkę z koszykami, taki wiekszy ruch i dużo innych - więc bez śmichów mi tu

Opublikowano

taki wiekszy ruch i dużo innych

...co masz na myśli Miron?
Opublikowano

taki wiekszy ruch i dużo innych

...co masz na myśli Miron?

RUCH - kiosk z gazetami :cool1:
Opublikowano

taki wiekszy ruch i dużo innych

...co masz na myśli Miron?

RUCH - kiosk z gazetami :cool1:

ty tam krolu nie podskakuj bo wczoraj to prawie do Netto załapaliśmy ale zamknęli :(

Opublikowano

taki wiekszy ruch i dużo innych

...co masz na myśli Miron?

RUCH - kiosk z gazetami :cool1:

ty tam krolu nie podskakuj bo wczoraj to prawie do Netto załapaliśmy ale zamknęli :(

prawie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

zaraz,zaraz,a jest tam jakieś miejsce na Zlot?

Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok

:decayed:

wyobrażasz sobie ekipę 200 osób na jednej chacie... :shocked: :shocked: :shocked: a parking ,to chyba pod auchanem by musiał wynająć...

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:disgust:

mamy żabkę z koszykami, taki wiekszy ruch i dużo innych - więc bez śmichów mi tu

Chyba ropuchę :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaraz,zaraz,a jest tam jakieś miejsce na Zlot?

Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok

:decayed:

wyobrażasz sobie ekipę 200 osób na jednej chacie... :shocked: :shocked: :shocked: a parking ,to chyba pod auchanem by musiał wynająć...

w knurowie jest oszą ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:disgust:

mamy żabkę z koszykami, taki wiekszy ruch i dużo innych - więc bez śmichów mi tu

i demota na głównej co się tam dzieje :decayed:

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201102/1297594773_by_lightman19_500.jpg

Opublikowano

Nie tylko w Knurowie takie rzeczy się dzieją. :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki szukam swojego zdjęcia z Bukowiny tuż po wylądowaniu w zaspie. Gdzieś się przewijało, pomożecie ? :notworthy:

Tak mnie naszło, że chyba w tym roku też skoczę jak będą warunki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak mnie naszło, że chyba w tym roku też skoczę jak będą warunki :kox:

To może Ci się przyda coś takiego :naughty: :naughty: :naughty:

18df2bc19e233202c4f2b726604bfcb5,10,1.jpg

_________________________________________________

Dostałem dzisiaj kolejncy 8 wpłat :good:

Na 110 pozycji w dalszym ciągu większość jeszcze nie wpłaciła ( 68 pozycji ) a przypominam że termin ostateczny to najbliższy piątek :!:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.