Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noooo dobra, udało Ci się :gwizdanie:

Ale pieluche i tak możesz przyjść założyć :naughty: :naughty: :naughty:

3 lata i jeszcze pieluchy :shocked::naughty:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noooo dobra, udało Ci się :gwizdanie:

:wink4::evil: :evil: :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:ssij:

EDYTA Dopisany: 09 Luty 2011, 14:07

Noooo dobra, udało Ci się :gwizdanie:

Ale pieluche i tak możesz przyjść założyć :naughty: :naughty: :naughty:

3 lata i jeszcze pieluchy :shocked::naughty:

Nooo na noc... :confused4:

Opublikowano

:ssij:

:drinks:

Opublikowano
  • Autor
:good: cytrynówkę :drunk:
Opublikowano

:good: cytrynówkę :drunk:

Łoooo masz...ale odrobinkę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:good: cytrynówkę :drunk:

Łoooo masz...ale odrobinkę :wink4:

Nie no, tylko jeden baniaczek :decayed:

Opublikowano

:good: cytrynówkę :drunk:

Łoooo masz...ale odrobinkę :wink4:

Nie no, tylko jeden baniaczek :decayed:

Przemian miał tez taki plan. No dobra ale zrobimy jeden baniaczek i basta. Zgoda ? Bo chce fajerwerki pamiętać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:good: cytrynówkę :drunk:

Łoooo masz...ale odrobinkę :wink4:

Nie no, tylko jeden baniaczek :decayed:

Przemian miał tez taki plan. No dobra ale zrobimy jeden baniaczek i basta. Zgoda ? Bo chce fajerwerki pamiętać :gwizdanie:

Chudi jak zwykle nagra, obejrzysz Sobie :kox::decayed::naughty:

EDYTA Dopisany: 09 Luty 2011, 14:32

Albo mcm Ci o :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łooooooo masz. Znowu ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Chudi jak zwykle nagra

on na bank nic nie nagra :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chudi jak zwykle nagra

on na bank nic nie nagra :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nagra nagra :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

pany jak tam planujecie już o której ewentualny start z Wawy co by sie dołączyć jak cuś :mysli:

Opublikowano

pany jak tam planujecie już o której ewentualny start z Wawy co by sie dołączyć jak cuś :mysli:

Jeszcze nie ma planów.

Obserwuj dział mazowiecki - Otworzymy tam osobny wątek na wyjazd.

Opublikowano

:decayed: Z Nowej Huty przecież jestem :cool1:

Jebnij mu :naughty::bag:

Bicie na hucie wyszło z mody, tam się teraz kosuje :)[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 16:48_________________________________________________

Mnie nie wolno... Myślisz że Tobie pozwoli :rolleyes:

Poza tym był już taki jeden co za cudze żony się zabierał - więcej z Tobą wódki pić nie będę :angry:

true true :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 16:49_________________________________________________

:good: cytrynówkę :drunk:

Łoooo masz...ale odrobinkę :wink4:

Nie no, tylko jeden baniaczek :decayed:

20l ? :naughty:

Opublikowano

20l ? :naughty:

kurfa powiedzcie mi, że to było 10L w tym baniaczku :decayed:

Opublikowano

no bo wszyscy to cieńkie bolki... ekhm przepraszam cieńkie bolce... A słyszałem że jeden czerwony bolec z LUB jest teraz też cieńki :decayed: :decayed: :decayed:

Nie wiem jaki tam z ciebie bolec, stolec czy może kolec :decayed:

Opublikowano

Tak, śpisz z Hugo i Nosferem w jednym pokoju :decayed:

jesli juz to Oni śpia ze mna a nie ja z nimi , to raz , a dwa to mam pokój z Łatkiem i Kolkovem , mozesz dorzucić kogoś kto lubi zapalić , mozesz to być Ty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jakby była możliwość to bym gdzieś tam z boku Was wziął pokój co by blisko było podskoczyć na jakiegoś bongosa :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jakby była możliwość to bym gdzieś tam z boku Was wziął pokój co by blisko było podskoczyć na jakiegoś bongosa :naughty: :naughty: :naughty:

obserwuj temat , i przydział pokoi :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.