Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jasne :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i nie jade... ;(

mieczak

Opublikowano

no i nie jade... ;(

mieczak

jeszcze nie jeden będzie :gwizdanie:
Opublikowano

no i nie jade... ;(

mieczak

jeszcze nie jeden będzie :gwizdanie:

wiem , szkoda :thumbdown:

Opublikowano

teraz dopiero pewnie się zaczną zmiany na liście :thumbdown:

Opublikowano

stracilem prace i z tego powodu nie moge sobie teraz pozwolic na "szalenstwa" :(

Opublikowano

chyba nie dam rady pojechać :cool1:

poważnie ??? :thumbdown:

widze już jak płaczesz z tego powodu :cool1:

zastanawiam sie czy jechać :decayed:

Ja też :confused4:

Opublikowano

Nie jedźcie, bo po co, gór nie widzieliście :decayed:

będzie więcej dla Nas :drunk::naughty:

Opublikowano

Poziek postraszył i sie wykrusza skład... :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

miron jak zwykle PW rozsyła :angry:

EDYTA Dopisany: 08 Luty 2011, 03:08

Uaktualniłem listę o wpłaty i o zapisy :)

Opublikowano

chyba nie dam rady pojechać :cool1:

poważnie ??? :thumbdown:

widze już jak płaczesz z tego powodu :cool1:

zastanawiam sie czy jechać :decayed:

Ja też :confused4:

zieluch co Ty odpierdalasz...??

Nie bój siętym razem miron mi obiecał że nie będzie Ci tak wykręcał rąk jak będzie Cie wyprowadzał gdy zaliczysz zgona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba nie dam rady pojechać :cool1:

poważnie ??? :thumbdown:

widze już jak płaczesz z tego powodu :cool1:

zastanawiam sie czy jechać :decayed:

Ja też :confused4:

zieluch co Ty odpierdalasz...??

Nie bój siętym razem miron mi obiecał że nie będzie Ci tak wykręcał rąk jak będzie Cie wyprowadzał gdy zaliczysz zgona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Haha żartowałem :naughty: jadę żebys miał z kim pić bo podobno nikt nie chce :tongue4:

Opublikowano

Ja z kolei nie wiem jaki mi plan wypierdzielą na marzec - obecnie przywalili 4 zmiany :confused4: No nic, zaliczka poszła - jestem dobrej myśli ;)

Opublikowano

Ja z kolei nie wiem jaki mi plan wypierdzielą na marzec - obecnie przywalili 4 zmiany :confused4: No nic, zaliczka poszła - jestem dobrej myśli ;)

Bartek badz dobrej mysli :wink4: zagadaj z kim trza i smigaj do BT :kox:

Opublikowano
  • Autor

jadę żebys miał z kim pić bo podobno nikt nie chce :tongue4:

Takie PW od mirona też dostałem :decayed:

Opublikowano

chyba nie dam rady pojechać :cool1:

poważnie ??? :thumbdown:

widze już jak płaczesz z tego powodu :cool1:

zastanawiam sie czy jechać :decayed:

Ja też :confused4:

zieluch co Ty odpierdalasz...??

Nie bój siętym razem miron mi obiecał że nie będzie Ci tak wykręcał rąk jak będzie Cie wyprowadzał gdy zaliczysz zgona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Haha żartowałem :naughty: jadę żebys miał z kim pić bo podobno nikt nie chce :tongue4:

no bo wszyscy to cieńkie bolki... ekhm przepraszam cieńkie bolce... A słyszałem że jeden czerwony bolec z LUB jest teraz też cieńki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A słyszałem że jeden czerwony bolec z LUB jest teraz też cieńki :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

miron[/color] jak zwykle PW rozsyła :angry

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A słyszałem że jeden czerwony bolec z LUB jest teraz też cieńki :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A Ty wiesz że macie przydział do jednego pokoju :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.