Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ćwiczenia rezerwy


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem karte powolania na cwiczenia rezerwy. Zabawa ma trwac, az 10 dni i ciekawy jestem co bedziemy tam robic oprocz chlania :drunk:. W sumie to od wyjscia do cywila tj. 2002 r. co roku jestem na takich cwiczeniach tylko, ze nigdy jeszcze nie trwaly tak długo. Czy Was tez tak ciagle meczą?, kur.... za oknem pada snieg jak nas wywiozą na jakis poligon to bedzie przerypane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej tam nie ciśnij bo w alkoholizm wpadniesz. 10 dni chlania :shocked: to trzeba mieć zdrowie. mój najdłuższy maraton to 8 dni i to jak miałem 20 lat.teraz to taki maraton by mnie zabił :D. no ale jak Ojczyzna wzywa to się troche rezerwiesz. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cywilu od 2000r (Lato) i tylko raz byłem w rezerwie na ćwiczeniach ale aż 14 dni. ćwiczenia były cięszke , spać gdzie się da wycieczki krajoznawcze tylko raz byliśmy na poligonie porzucać granatami i z kałach seryjką do celu (za***ista sprawa)

A tak w ogóle po tych 10 dniach wróżę Ci dłuższy spokój od ćwiczeń :drunk: w mundurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zeszlym roku chcieli na dwa miesiace do wroclawia na szkolenie oficerskie wziasc (zmiana specjalizacji) - zapewnili ze swietna sprawa ale jakos nie dalem sie namowic i po wielkich wykretach odpuscili mi ale na jak dlugo?? dwa miesiace szkolenia - :drunk: padl bym z wycienczenia - nie jestem gotowy na takie poswiecenie dla ojczyzny!! :no:

Cywil od 1997 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był okres że nawet chciałem na kilka dni się wyrwać z kołowrotu codziennego

ale nie chcieli brać do rezerwy

chyba sprzęt na którym jeździłem w armii pocięli na żyletki ( BWP)

byłem tylko raz ( na 1 godz. :D) składałem jeszcze raz przysięgę

w cywilu od X `92r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe mnie nigdy nie powoływali na takie szkolenia a po studiach przeniesiony do rezerwy, powiedzcie od czego to zależy że powołują?

pozdro

:audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mna bylo tak , ze akurat w moim okregu nie mieli "wyksztalconych" w tym kierunku ludzi co ja (informatyk->sieci komputerowe) i powiedzieli ze mnie biora na doszkolenia w tym zakresie bo nie maja ludzi na tych stanowiskach.

No i mnie dwa razy do tej pory wzieli , a w wojsku wogole nie bylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...