Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Złącze diagnostyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile powinno być pinów w złączu diagnostycznym :?:

Bo u mnie brakuje pina do lini L i nie wiem dlaczego czy tak powinno być czy nie

Opublikowano

Podłącz fejs i zobacz czy się łączy :)

Na pewno się połączy bo w tym roku i tak tylko linii K używano.

Opublikowano

Radek321, a zasilanie jest w interfejscie jak go podlaczysz do auka??

Opublikowano
  • Autor

jest

Opublikowano
Ile powinno być pinów w złączu diagnostycznym :?:

Bo u mnie brakuje pina do lini L i nie wiem dlaczego czy tak powinno być czy nie

złacze diagnostyczne w A4 ma 16 pinów .... a do diagnzy Vag-Com'em potrzebne sa tylko 4 ....

Opublikowano
  • Autor
złacze diagnostyczne w A4 ma 16 pinów .... a do diagnzy Vag-Com'em potrzebne sa tylko 4 ....

W złączu jest miejsce na 16 pinow ale u mnie są piny tylko w 3 miejscach

Opublikowano
złacze diagnostyczne w A4 ma 16 pinów .... a do diagnzy Vag-Com'em potrzebne sa tylko 4 ....

W złączu jest miejsce na 16 pinow ale u mnie są piny tylko w 3 miejscach

masz raje .. zle sie wyrazilem .. ale dlaczego ty masz tylko 3 ... :?: tego nie wiem .... :roll:

Opublikowano

Tez mam tylko 3.

Opublikowano

a jak mam 4

Opublikowano
Właśnie w tym tkwi problem że się niełączy

A mam taki interfejs

http://www.allegro.pl/item121046082_vag_z_2_liniami_k_kkl_kabel_obd2_kabel_pinyf_vat.html

Napisz co wyszło, bo ja właśnie stary sprzedałem i zamówiłem taki sam ja ty masz.

Opublikowano

Mam intefejs Viakena uniwersalny do ( VAG,OPEL,BMW) KKL-line z 4 pinami w złączu. VAG-COM nawiązuje mi jedynie komunikację z silnikiem, z resztą podzespołów nie chce :!: Jak jest u was, lub jak powinno być :?:

Opublikowano

No ja tez zamowilem VAG'a USB KKL + OBD2 + Kable piny.

Czekam i jak dostane to dam znac co i jak... mam nadzieje ze bedzie chulac wszystko :evil:

Zawsze jest mozliwosc w Viaken'ie zwrotu do 7 dni chyba.

Opublikowano
  • Autor
Radek321 napisał/a:

Właśnie w tym tkwi problem że się niełączy

A mam taki interfejs

http://www.allegro.pl/ite..._pinyf_vat.html

Napisz co wyszło, bo ja właśnie stary sprzedałem i zamówiłem taki sam ja ty masz.

Już jest wszystko OK

A było tak że w kostce tej z pinami co do VAGa dodali odlutował się kabel od masy.

A ta wtyczka OBD2 nie chciała wejść bo była ciut zaduża ale po małych przerubkach pasuje :mrgreen:

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam, a moze ktos mi powie,gdzie w mojej a4 2003 rok,2.5 tdi quattro jest to zlacze ,bo niewidze, a tak przy okazji moze ktos powie jaki mam kabelek kupic,cena nie gra roli,z tym ze na ebay.co.uk,dlatego ze mieszkam w uk,pozdrawiam

  • 2 lata później...
Opublikowano

Chce kupić do swojej A4 B6 2001 złącze diagnostyczne, czy te będzie dobre? :hi:

http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103

Opublikowano

A czy do B7 pasuje też ?

Opublikowano

A czy do B7 pasuje też ?

nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.