Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drzwi sedan a avant


cocoo24

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie drzwi tylnych,

czy bebechy drzwi tzn ramka i szyba od sedana pasuje do avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka i szyba jest inna , poszycie drzwi jest takie samo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka i szyba jest inna , poszycie drzwi jest takie samo :cool1:

kurde bo mam prywatnie avanta a załatwiłem sobie drzwi tył z ramkami pod prąd od sedana i teraz nie wiem czy podejdzie, mówisz że na pewno nie da rady kolego?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:52_________________________________________________ :mysli:

ale w sumie same prowadnice powinny być takie same[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:59_________________________________________________ :mysli:

może tylko wymienić prowadnice tzn tą moją przedliftową na korbkę, zamienić z prowadnią poliftową elektryczna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadnice powinny być te same , jedynie górna ramka i szyba jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie sa te same ja zakupilem prad na tyl tylko ze przyszly sedany po zalozeniu do avanta mialem miezle zdziwienie ale po przelozeniu prowadnic wszystko dziala jak nalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć bo też sporo nad tym sie zastanawialem [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________a boczki dzrwi tylnych od avanta do sedana też pasują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki pasują . Drzwi tylne różnią się między sedanem a avantem od poszycia do góry , czyli ramka i szyba. Poszycie i boczek jest taki sam avant i sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...