Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klocki LEGO jeszcze z PEWEX-u


ukcio

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu kompletnych zestawów LEGO z końca lat 80-tych lub początku lat 90-tych.

Najbardziej poszukiwane serie to Piraci i Stadnina Koni oraz seria Miasto.

Allegro przeglądamy notorycznie, ale może w innych miejscach ktoś z Was natrafi na jakieś ogłoszenia.

Jeżeli ktoś z Was ma może zestawy z tych lat i chce się ich pozbyć bardzo proszę o kontakt, chętnie odkupimy.

Nasze klocki Lego z tamtych lat bezmyślnie zostały rozdane ,,po rodzinie i znajomych", Filip jest maniakiem Lego, ale jak do tej pory ma tylko zestawy z serii City , które są dostępne w ogólnej sprzedaży.

Postanowiliśmy ,,odszukać" stare serie i rozbudować jego kolekcje o unikatowe zestawy

Jak macie coś fajnego z tych kolekcji- nawet jak nie jest na sprzedaż wstawcie fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu trafiłem na stronę forum o klockach LEGO które też kiedyś układałem :kox: ale to były czasy :notworthy:

Widziałem tam linki do sklepów internetowych które sprzedają pojedyncze części albo komplety zrobione przez zamawiającego. Może jak rozdaliście klocki to uchowały się instrukcje albo szczątki pudełek. Jak masz obrazek to przy pomocy odpowiedniego programu do wirtualnego układania klocków można zbudować co się chce a potem zamówić wszystkie potrzebne elementy. Tym sposobem można odbudować stare komplety które są już niedostępne :cool1:

Link do forum: http://www.lugpol.pl/forum/

Powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cos poszperam kiedys mialem z serii miasto posterunek policji :kox: moze gdizes jeszcze w piwnicy lezy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał więcej czasu to wrzucę zdjęcia swojej kolekcji z lat dzieciństwa, są dwa większe zestawy piratów, trzy zestawy western, oraz 2-3 zestawy rycerzy, zestawy są z lat 90...

zachowane mam je kompletne, poskładane za witryną czekają na potomstwo;p

lego to wg mnie najlepsza zabawka dla dziecka, rozwija wiele umięjętności;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedys miałem duzo takich klocków, z lat 90tych, m.in. baze straży pożarnej i jakieś statki pirackie :kox: ale z tym jazda była, wszystko oddałem rodzeństwu ciotecznemu :wallbash: a na alegro w cenie :gwizdanie: zostawiłem sobie tylko jeden zameczek na pamiatke :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki lego :slina:

lza mi sie w oku kreci jak sobie przypomne, od malego bylem maniakiem i jedyne prezenty jakie dostawalem to byly klocki, najpierw system, potem wszelkie technicsy, ale niestety nie moge Ci pomoc, bo moje wszystkie klocki rowniez zostaly rozszabrowane przez cioteczne rodzenstwo i nie mam nic, nawet glupiego ludzika.

jak bede mial kiedys brzdaca to lego to bedzie jego glowna zabawa( i moja) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilg wrzuć te fotki koniecznie :) i zastanów sie czy nie chcesz sprzedać przynajmniej piratów :gwizdanie:

Wczoraj licytowaliśmy dużą policję, niestety ktoś nas przebił :confused4:

Na ebay-u jest więcej licytacji -zwłaszcza piratów -chyba zaczniemy tam licytować.Nie wiem tylko jak jest z kosztami przesyłki, czy cena jest faktycznie taka jak się pokazuje przy aukcji dla PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...