Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chciałbyś jej zobaczyć zapewniam Cie, ale jak przyjedziesz do mnie i tak pozostaną ślady :kwasny: powiem Ci że cały tydzień w sumie siedzę w domu a w poniedziałek nawet buta nie mogłem zawiązać :confused4:

To gdzie ją wsadziłeś??

Opublikowano
  • Autor

Wiecie to długa historia ... ale od poniedziałku do czwartku musiałem śmigać w butach nie wiązanych :polew: bo nie dałem rady zawiązać. Ponadrywałem sobie trochę ścięgna ale już jest lepiej i wybiłem palce.

Opublikowano

trochę ożywiłem temacik tym ESP

Opublikowano

Właśnie bo się sam będę musiał zabrać za to :)

Opublikowano
  • Autor

A ja się muszę pochwalić że dzisiaj zrobiłem mega mod :D od początku miałem spaloną diodę od podświetlania środkowego nawiewu dzisiaj zrobiłem już operacje wymiany i ładnie świecą oba pokrętła. Tak mnie to pochłonęło że już nie dam rady dzisiaj założyć. Juto jak odpocznę to mogę chętnym wysłać fotki na maila - bo nie wiem czy każdy widział tak powalający efekt :)

oczywiście żarty :polew: ale opowieść prawdziwa

Opublikowano

ile chcesz za takiego moda? :kox:

Opublikowano

A ja się muszę pochwalić że dzisiaj zrobiłem mega mod :D od początku miałem spaloną diodę od podświetlania środkowego nawiewu dzisiaj zrobiłem już operacje wymiany i ładnie świecą oba pokrętła. Tak mnie to pochłonęło że już nie dam rady dzisiaj założyć. Juto jak odpocznę to mogę chętnym wysłać fotki na maila - bo nie wiem czy każdy widział tak powalający efekt :)

oczywiście żarty :polew: ale opowieść prawdziwa

ej no wymień mi żarówkę podświetlania schowka bo od początku jak tylko kupiłem nigdy nie mam czasu jej wymieniać :polew:

Opublikowano
  • Autor

ile chcesz za takiego moda? :kox:

To jest mod który w PLN ciężko obliczyć trzeba przeliczać juany - do tego potrzebny jest chiński spryt i małe palce :>[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

A ja się muszę pochwalić że dzisiaj zrobiłem mega mod :D od początku miałem spaloną diodę od podświetlania środkowego nawiewu dzisiaj zrobiłem już operacje wymiany i ładnie świecą oba pokrętła. Tak mnie to pochłonęło że już nie dam rady dzisiaj założyć. Juto jak odpocznę to mogę chętnym wysłać fotki na maila - bo nie wiem czy każdy widział tak powalający efekt :)

oczywiście żarty :polew: ale opowieść prawdziwa

ej no wymień mi żarówkę podświetlania schowka bo od początku jak tylko kupiłem nigdy nie mam czasu jej wymieniać :polew:

To zróbmy akcje serwisową wymiany żarówek w A4 B6 bo mi się kierunkowskazy prawy przód i tył spaliły. Od dzisiaj skręcam tylko w lewo :polew:

Opublikowano

ile chcesz za takiego moda? :kox:

To jest mod który w PLN ciężko obliczyć trzeba przeliczać juany - do tego potrzebny jest chiński spryt i małe palce :>[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

A ja się muszę pochwalić że dzisiaj zrobiłem mega mod :D od początku miałem spaloną diodę od podświetlania środkowego nawiewu dzisiaj zrobiłem już operacje wymiany i ładnie świecą oba pokrętła. Tak mnie to pochłonęło że już nie dam rady dzisiaj założyć. Juto jak odpocznę to mogę chętnym wysłać fotki na maila - bo nie wiem czy każdy widział tak powalający efekt :)

oczywiście żarty :polew: ale opowieść prawdziwa

ej no wymień mi żarówkę podświetlania schowka bo od początku jak tylko kupiłem nigdy nie mam czasu jej wymieniać :polew:

To zróbmy akcje serwisową wymiany żarówek w A4 B6 bo mi się kierunkowskazy prawy przód i tył spaliły. Od dzisiaj skręcam tylko w lewo :polew:

no dobra to ja Tobie kierunek naprawię abyś nie musiał w kółko jeździć a ty mi podświetlanie schowka abym nie musiał świecić zapałkami gdy szukam kieliszków :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale już tak na poważnie jesteś pewny że to żarówka ? Może ten czujnik otwarcia czy jak to się tam nazywa. Bo jeżeli sama lampka to wolę wymienić tą żarówkę niż kierunki :)

Opublikowano

Ale już tak na poważnie jesteś pewny że to żarówka ? Może ten czujnik otwarcia czy jak to się tam nazywa. Bo jeżeli sama lampka to wolę wymienić tą żarówkę niż kierunki :)

nie wiem, nie rozbierałem tego. Mam nadzieję że tylko żarówka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To jak tylko żarówka to żaden problem 5x śruba 8 i wszystko zrobione.

Opublikowano

To jak tylko żarówka to żaden problem 5x śruba 8 i wszystko zrobione.

a u Ciebie macha w góre i 4 x torx i zrobione :polew:

to co kiedy? jutro na spocie?

Opublikowano
  • Autor

Żarówka z tyłu w kierunku zmieniona :kox: zauważyłem że miejsce gdzie w drugiej lampie jest żarówka do światła przeciwmgielnego na tył jest pusta. Mówię tutaj o stronie pasażera. Czy taka sytuacja jest też u Was czy macie dwie żarówki od świateł przeciwmgielnych na tył ? :gwizdanie:

Uruchomiłem w pełni grzaną kierownicę - kiedyś usłyszałem od kogoś, że grzana kiera to już przesada hmmmm może trochę to dziwne ale jak by ta osoba raz o 7 rano wsiadła do zimnego auta i po chwili poczuła miłe grzanie w łapki z pewnością zmieniłaby zdanie :naughty:

Opublikowano

Wy to już jesteście maniacy, normali ludzie zmieniają na zimę tylko koła. Wy zmieniacie, kierownice, zderzaki, fotele, dywaniki :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No fakt na dniach fotele też idą do zmiany na grzane :) choroba to choroba :D

Opublikowano

No fakt na dniach fotele też idą do zmiany na grzane :) choroba to choroba :D

Nie dość że sam jest chory, to jeszcze innych na siłę zaraża ta chorobą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Masz racja to jest wirus i jedyne wyjście to pozbyć się auta a o tym nie myślę :evil:

Opublikowano

Dominik. Na lato Wentylowane Fotele i Z Masażerem :):polew::evil:

A tak poważnie to skórki Ci się trafiły jakieś ładne? ja się zastanawiam czy swoich komuś nie sprzedać i kupić recaro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.