Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja 14 nie moge... - pracuje - chyba że spota zrobicie przed Kawonem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obojętnie można chyba i tam a co szefostwo cie puści ha ha ha albo po premii i spocie co

Opublikowano

póki nie sprawdze to sie nie dowiem :cool1: hehehe - zobaczymy... :wink4:

Opublikowano

ok kolego tylko żartowałem ale możemy pomyślec co reszta na to

Opublikowano
  • Autor

krotki to proponuj inna date i godzine

moze bedzie pasowac wszystkim

Opublikowano

a może by tak Panowie wpadli do nas do Poznania na spota,daleko nie ma, organizujemy gokarty, można by jakieś zawody ciekawe zrobić...

Opublikowano

jeśli chodzi o mnie nie widze żadnych przeszkód. dzięki za zaproszenie

Opublikowano

Ja bede studiowal w poznani to ja na 100% bede na spocie w poznaniu :decayed:

A jak z terminem na spot w ZG??

Opublikowano

No nie wiem była rozmowa na 14.09 ale coś przycichło .Jak 14 jest aktualny to ja sie pisze

Opublikowano
  • Autor

ja na conajmniej miesiac odpadam ze spotami ... ci co wiedza dlaczego niech nie mowia tego publicznie na forum.

Opublikowano

ja na conajmniej miesiac odpadam ze spotami ... ci co wiedza dlaczego niech nie mowia tego publicznie na forum.

-o co chodzi??? - znowu wyrósł gdzieś słupek którego wcześniej nie było??? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja na conajmniej miesiac odpadam ze spotami ... ci co wiedza dlaczego niech nie mowia tego publicznie na forum.

-o co chodzi??? - znowu wyrósł gdzieś słupek którego wcześniej nie było??? :tongue4:

nie....

wyrosla baba w hondzie crv i sobie cofnela hakiem holowniczym w moj ksenon, zderzak od s4, maske i blotnik

Opublikowano

o żesz kurfa... :wallbash: co za baba... to z jaką prędkością to zrobiła, że wszystko praktycznie ruszyła? :blink:

Opublikowano
  • Autor

o żesz kurfa... :wallbash: co za baba... to z jaką prędkością to zrobiła, że wszystko praktycznie ruszyła? :blink:

3 raz w tym roku moje auto stalo i ktos w nie przyje*al

1 raz. sasiad na parkingu cofnal mi w blotnik zderzak i lampe

2 raz. tir toczac sie do dystrybutora paliw rozjebal mi blotnik zderzak i nadkole

3 raz teraz ta oto pani rozwalila mi przod swoim hakiem holowniczym i oslona kola zapasowego

ja to mam szczescie

dobrze ze to drobne stluczki a nie jakies mocne dzwony ;p

Opublikowano

dobrze ze to drobne stluczki a nie jakies mocne dzwony

no to faktycznie z Twoim szczęściem coś nie teges... :gwizdanie: dzwon nie dzwon ale i tak wkurw jest :angry:

Opublikowano

no to i ja sie odezwe:D ja proponauje jakis wiekszy spocik zrobic... moze w polowie drogi z poznaniakami sie spotkac.... i zeby wszystkim pasowalo, byloby git;)

Opublikowano

nie widze problemu tylko wiecej chętnych a nie 2 czy 3

Opublikowano
  • Autor

ale ustalmy odlegly termin zebym zdarzyl zrobic auto ! ;P

jutro przyjdzie rzeczoznawca .... i jak tylko dostane siano to naprawiam ;p

ewentualnie jesli nie zdarze to pojade z kims z was ;p ale przeciez tam chodzi tez o to zeby pokazac auta ..... :)

Opublikowano

no i kiedy by to miało byc[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 23:18_________________________________________________mozna się zgrac nie widze problemu

Opublikowano
  • Autor

nie wiem ;p .... w sumie proponujcie najwyzej jak zrobie auto to spotkamy sie jeszcze raz :) a teraz ja sie bujne z kims ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.