Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam zielonogórzan :hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 14:00_________________________________________________

ej mam fajny pomysl;) podrukuje jakies male wizytowki A4 klubiu ( nie kupilem kalendarzykow):/ ze 18 bedzie spot tu i tam i powpycham a4 za wycieraczke co?:D psycho pomysl ale moze nazbiera sie wieksza grupka lubuska.

gratulacje za kreatywność i pomysłowość :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze jakas czastka ludzi przyjedzie... ktorzy zostali obdarowani taka wizytowka/zaproszeniem;p :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wpadłbym na spocik (jeśli nie macie nic przeciwko 'starym dziadkom' :wink4: ), ale ta sobota niestety mi nie pasuje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakryczna szkoda... u nas nie ma mlodych i starych, sa tylko audimaniacy!!:) jesli cos sie wyklaruje to postaraj sie byc:) poza tym witamy w grpie lubuskiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wpadłbym na spocik (jeśli nie macie nic przeciwko 'starym dziadkom' :wink4: ), ale ta sobota niestety mi nie pasuje ;(

- tak ajk Topor powiedział... - wiek się nie liczy! - szkoda że nie dasz rady - gdyby coś się zmieniło -my będziemy :cool1:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:48_________________________________________________no dobra chłopaki - to ilu nas będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielka nadzieje ze odpale i bedzie :good:

Wszystko zalezy czy bede mial spawne auto bo jak narazie utknelem w poznaniu teraz laduje akumulator i ok 17 pastaram sie odpalic jak odpali to od razu jade do ZG :)

życze Ci żeby odpalił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz byc;p nie ma innej opcji... nawet na lawecie ale czarn lalka musi byc.

mam nadzieje ze cos tam sie zjedzie....Krotki, Nowak, SMieszny, 150PS+ jego koles, Uwenciusz.... moze o kims zapomnialem plus CI ktorzy zalapia jazz z karteczek ktore rozdalem;) [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 18:09_________________________________________________i Ty madas tez wbijaj!!:D chce posiedziec w B7;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...