Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta niedziela 18:00 parking giełda Kto chętny?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ta niedziela 18:00 parking giełda Kto chętny[emoji16]
wstępnie mogę być chętny
Opublikowano

To super ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hejo, panowie polecicie jakiś dobry warsztat zajmujacy się przyciemnianiem szyb w ZG ? 

Pozdrowki :hi: 

Opublikowano
3 godziny temu, Norbas napisał:

Hejo, panowie polecicie jakiś dobry warsztat zajmujacy się przyciemnianiem szyb w ZG ? 

Pozdrowki :hi: 

Polecam w Nowej Soli bo sam tam robiłem i też miałem dylemat. W ochli chcieli prawie 900zł (bo mają opinię dobrą :D), a on mi wziął 340zł o ile dobrze pamiętam, bo lepszą folię wziąłem. Gorsza chyba za 300zł była.

B7 kombi i B8 sedana oklejałem i jesteśmy z bratem zadowoleni.

 

http://www.adamsz.pl/

Edytowane przez Marcin Lipiński

Opublikowano
53 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

Polecam w Nowej Soli bo sam tam robiłem i też miałem dylemat. W ochli chcieli prawie 900zł (bo mają opinię dobrą :D), a on mi wziął 340zł o ile dobrze pamiętam, bo lepszą folię wziąłem. Gorsza chyba za 300zł była.

B7 kombi i B8 sedana oklejałem i jesteśmy z bratem zadowoleni.

 

http://www.adamsz.pl/

Dzieki, cena spoko ? a na pchli kto robi laskowski Tuning. Ja ostatnio dzwoniłem do jakieś firmy ale nie pamietam jakiej i za przyciemnienie chcieli 550 wiec tez spoko ale za 900 to sporo ... 

Opublikowano

Ja robiłem na Ochli jakieś 3 lata temu a4 b7 Avant w sumie 5 szyb za 550zl .Jak chcesz zobaczyć efekt to podjedz zobaczysz sobie u mnie.

Opublikowano

Pojechałbym ale mam za daleko w chwili obecnej a chciałbym zrobić to w drugi dzień przyjazdu do pl :decayed: masz jakies foto ? Jakie wziąłeś przyciemnienie ? 

Opublikowano
38 minut temu, Norbas napisał:

Pojechałbym ale mam za daleko w chwili obecnej a chciałbym zrobić to w drugi dzień przyjazdu do pl :decayed: masz jakies foto ? Jakie wziąłeś przyciemnienie ? 

U mnie jest chyba 75% bo 95% za ciemne było jeżeli przodu sie nie przyciemnia. 

201805290_qepwssq.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/201805290_qepwsap.jpg

Edytowane przez Marcin Lipiński

Opublikowano
4 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

U mnie jest chyba 75% bo 5% za ciemne było jeżeli przodu sie nie przyciemnia. 

201805290_qepwssq.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/201805290_qepwsap.jpg

 

 

Fajnie wyglada ? masz fotochrom u siebie ? 

Opublikowano
Teraz, Norbas napisał:

Fajnie wyglada ? masz fotochrom u siebie ? 

Nie mam, ale we wrzesniu planuje szybe pod czujnik robić i ciekawe jak bedzie się zachowywal. Dla mnie ważniejsze bedzie czujnik zmierzchu. Fajnie jest jak samo sie przełącza i clh do tego. 

Opublikowano

Już myślałem, ze się wypowiesz jak działa przy przyciemnieniu szyby tylnej :decayed:  ja mam jeszcze zewnętrzne i chciałbym aby to działało jak należy ;) 

Opublikowano

image.jpeg

Opublikowano
9 minut temu, Arczi78 napisał:

image.jpeg

Tu już ciemno w aucie co ? fotochrom działa jak należy ? 

Kolor fury masz mega ??

Opublikowano

Fotochrom brak?Kolor jak dla mnie bomba.Nie widziałem ładniejszego chyba ze czerwień.

Edytowane przez Arczi78

Opublikowano

Mnie cały czas marzy się niebieski ☺️ 

Ktoś z was będzie leciał na DUB IT do Kielc ? 

Opublikowano

Ja niestety ale lecę jutro do DE do pracy?

Opublikowano
51 minut temu, Arczi78 napisał:

Zdj koło ul. Wiśniowej ? :D

Opublikowano

Blisko.Krasickiego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.